Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Illetlenség a buszon kapucniba...

Illetlenség a buszon kapucniban, vagy kapucni+sapkában ülni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 10:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%

"Nem nyomogatunk kétszázezres telefont a buszon és nem feltűnősködünk kibírod hazáig vele, ez mondjuk alapszabály már 10 éve is az volt. Zenét hallgatni lehet anélkül is, hogy villogsz egy potenciális ellopandó eszközzel."


Már miért ne nyomogatnám? Azért van. Minden második embernek már ilyen van a kezében, és azért nem olyan gyakori itt Magyarországon, hogy csak úgy kikapdossák a kezedből a telefont.

Ja és én kapucnipárti vagyok.

2017. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem is neked írtam, hanem annak aki szerint megóv bárkit a kapucni nélküli viselet, meg a telefonjaikat. Ez már csak vergődés inkább, akadékoskodnak azok akik szerint illetlenség és kitalálnak rá mindent amit csak lehet hogy maguk igazát tartsák.
2017. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha úgy tartja kedvem fent hagyom, ha meg nem, akkor leveszem. Hogy emiatt bunkónak tartanak-e vagy sem, azt leszarom.
2017. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Estádio de Felchút ***** válasza:

"Már miért ne nyomogatnám?"


majg megtudod :D

2017. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor te megveszed a drága telefont, és félsz elővenni? :))
2017. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

nincstelenek divatja a kapucni -suttyó divat

hordjál sapkát ma az is divat már

2018. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!