Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi lehetett tegnap este a...

Mi lehetett tegnap este a vonaton?

Figyelt kérdés
Április 28.-án pénteken este 23 óra körül jöttem haza vonattal a Nagykanizsa-Budapest Déli vonalon, és olyan furcsa érzésem volt: 10 perc késés, az utolsó 4 kocsiban teljesen sötét volt és le voltak zárva az utasok elől, a többi kocsiban pedig a viszonylag jó idő ellenére úgy ment a fűtés, hogy szinte mindenki lehúzta az ablakokat, annyira meleg volt bent! Lehet, hogy most kineveztek, de csak én látok rémeket, vagy valami ezek így együtt tényleg gyanús körülmények? Miért lehettek az utolsó kocsik lezárva?

2017. ápr. 29. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Mi gyanús? Illuminati? Gyíkemberek, ufók? Sok netet nézel...


Hiba lehetett az egyik kocsiban és ha el kell zárni az utasok elől akkor a mögötte lévőket is el kell, mert a kalauz nem tud hátramenni ha odaszáll fel valaki, és nem fogja minden alkalommal a kulccsal nyitogatni magának az ajtót majd újra bezárni.

Vagy szimplán nem kellettek a kocsik, nem utaztatok sokan gondolom. Le vannak ilyenkor kapcsolva, a sok villany meg mind a ti kocsitokba megy és tolja a fűtést ezerrel.

Vagy valami csöves behányt, beszart. Azért késtetek 10 percet, mert ennyi idő amíg a kocsikat lekapcsolják meg elzárják.

2017. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

1 Elég szegényes a fantáziád ha neked csak a gyíkemberek jutnak eszedbe a gyanús szóról.

Lehet valami perverz parti volt abban pár sötét kocsiban MÁV vezetéknek.:D


De hát ki mint él úgy ítél.:)))

2017. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én gyíkemberekkel szoktam goa partykat csapni. Bocs.
2017. ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam.:)
2017. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És egyébként én partyztam a gyíkemberekkel tegnap a vonaton, lezsíroztam a vezetőséggel, hogy enyém lehessen a szerelvény vége. Fejhallgatós party volt, hogy ne hallatszódjon a zene. Rafkós mi? :D
2017. ápr. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként fogadni merek, hogy azt hitte migiriket vittek a vonatban. Hát szerencsére nem. Bár a probléma valós, a média viszont nagyon szépen kis is játssza ezt és mossa vele az emberek agyát. Lásd erre ezt a tökéletes példát. Hacsak nem hallottál mindenféle hablatyot hangosan onnan akkor azok bizony üresek voltak. Nem szívesen kuksolnak önszántukból csendben egy sötét vagonban, rendőri őrizet nélkül pláne, főleg nem annyian amihez pár vagon is kellene.


-műszaki hiba

-kevés utas miatti lekapcsolás

-részeg összehányta és a savanyú okádásszagra nem sokan kíváncsiak

Nagyon ne képzelj bele többet. Ja és mondtam már kevesebb TV, kevesebb net.

2017. ápr. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hétvégi erősítés jött véletlenül azzal a vonattal? A hosszú hétvégén szombaton délelőtt erős a forgalom a fővárosból kifelé, ezért a plusz stokkot az előző esti vonatok hozzák fel. Ezeket nyilván lezárják, mert utas meg nincs olyan sok fölfelé.
2017. ápr. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Késés? Fűtés ezerrel? Sötét kocsik?

Ez nem gyanús, ez a MÁV :D


Amúgy 10 perc késés semmi, a fűtést lentebb tudja venni a kalauz, csak általában senki nem szól neki, inkább magukban morgolódnak. A kocsiknál meg valószínűleg az van amit az előttem szóló írt.

2017. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

MÁV vonat pontosan érkezik és indul. A kocsik tiszták, a klíma kellemes.

Az ellenőr mosolygós, jókedélyű, és kedves az utasokkal.



Na ez az ami gyanús lenne.:D

2017. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát bocsi, akkor úgy látszik, hogy csak én reagáltam ennyire túl a dolgot. Mikor indulás előtt a hangosbemondó említette a lezárt kocsikat, leszállás után meg láttam, hogy sötétek is, tényleg komolyan aggódtam! Mondjuk ufók, migrik, meg amiket mondtatok, eszembe se jutottak, nem aggódnék ilyenek miatt, tényleg hülyeség, de nekem olyanok jártak a fejemben, mint például illegális radioaktív szállítmány vagy leprások, komolyan parás voltam.
2017. máj. 10. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!