Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik a legolcsóbb utazási...

Melyik a legolcsóbb utazási lehetőség (tömegközlekedés) Pozsony és Győr között? (oda-vissza)

Figyelt kérdés

Ahogy néztem, a máv és a volán honlapját, mintha nem is lenne a két város között semmilyen volán és máv járat (csak kerülő út, mint Bécsen vagy Budapesten keresztüli átszállással, ami szerintem nagyon hosszú)


Néztem az oszkár és egy másik közösségi utazós oldalt, de az oszkáron a kívánt pénteki napon csak 1 lehetőséget találtam, a másikon meg semmit sem.



2017. máj. 20. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vonattal Rajkáig (esetleges hegyeshalmi átszállással, de van közvetlen vonat is)


Rajkától az állomás épületéből kijőve jobbra indulva a benzinkútnál lévő buszmegállóban áll meg a 801-es busz, ez sűrűn jár (30-60 perc, általában a vonat után kb. 10 perccel indul). Erre felszállsz és jegyet veszel oda-vissza kérve.


Ezzel a busszal mész a végállomásáig, ahol átszállsz a 90-es, 191-es vagy 91-es pozsonyi buszra, ami bevárja ezt a buszt és kb. mindenki átszáll, nem lehet eltéveszteni. Ezekkel a buszokkal Most SNP és Nové SND megállókhoz lehet eljutni, a 801-esen váltott jeggyel végig lehet rajta utazni bármelyiken.


Visszafele ugyanez csak fordítva, de estefelé már kevés vonat megy Rajkáról Győrbe, érdemes előre kinézni mikor mentek. Ez Győrből fejenként oda-vissza 2000 Ft, diákként 1000 Ft.

2017. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!