Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért ilyen borzasztó rosszak...

Miért ilyen borzasztó rosszak Pesten a gázos mercedes buszok?

Figyelt kérdés

Az általam használt vonalon 3 fajta busz közlekedik: Vanhool A320 CNG, Ikarus 280 és mercedes CNG.


Összesen eddig EGYSZER SEM láttam lerobbant ikaruszt. Okés, egyszerű mint a faék. Talán egyszer ültem váltóhibás Vanhool buszon, kicsit rángatva váltott vissza. Ehhez képest a Mercedesekből volt, hogy naponta láttam 1-et lerobbanva. És kb 10 esetből 8szor váltóhibás. Vagy nem vált, vagy nagyon nehezen rángatva. Alig akarnak menni. Tegnap pl még klíma sem volt rajta. Vanhool pedig mindig működik.


Ez miért van? Konstrukciós hiba miatt gyorsan túladtak a merciken, vagy egyszerűen ennyire trehány a karbantartása? Ha a karbantartással van a baj, akkor a budán lévő, ugyan ezekkel a motorokkal működő, ám dízelüzemű csuklós buszok miért olyan jók és a Vanhoolok miért működnek normálisan?


2017. máj. 31. 22:26
 1/1 anonim válasza:
Lehet, hogy ez a típusú Merci egy kalap ganéval egyenértékű.
2017. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!