Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért ilyen drága a repülőjegy...

Miért ilyen drága a repülőjegy amerikába?

Figyelt kérdés
Régebben olyanokat hallottam, hogy egy személynek 150 ezer forint körül van, most pedig 4 személynek 1.4 millió forint? Ez egy kicsit nem k sok? Mi kerül ebben ennyibe? A 150 ezer még rendes ajánlatnak tűnne.
2017. júl. 4. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1.400.000 / 4 = 350.000


Nem mondom, hogy olcsó, de azért nem 150 vs 1.4M


350e nem irreális. Tengeren túlra kell menni, messze van. Jó eséllyel átszállás is van a játékban és drága illeték. Illetve az is kérdés, hogy milyen minőség, pl üzleti az drágább. Az se mind1 mikor utazol, melyik napokon, és mennyi idővel veszed meg előre.

2017. júl. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Közben:

[link] alatt találtam neked New York-ba oda-vissza útra 125e Ft-lért jegyet. Persze vannak benne nehézségek (átszállás pl)

2017. júl. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha időben foglalsz és szerencséd van akár 120-ért is lehet jegyet venni ami szerintem nem sok.
2017. júl. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 130-ért repültem a keleti partra. Nem találtam drágának. Azonban nyáron és az ünnepek környékén szèpen felkúsznak az árak. Tipp: próbálj hét közepén utazni, sokszor olcsóbb.
2017. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amerika tág fogalom, NY-ba 100-150 körül lehet kapni retúr jegyet, LA-be, vagy SF-be meg 300 felett

A nyugati partra drága.

Főleg nyáron!

Ez sajnos ennyi.

A belföldi járatok sem olcsóbbak, szóval nem tudod megkerülni úny sem, hogy NY-ba mész, majd onnan belföldivel tovább.

Egyébként ha azt nézed, egy európán belüli 1-1.5 órás repüléshez képest a nettó 13 óra repülési idő (1.5 éurópában, majd 12 óra tengerentúlin) a 10-szerese időben és megtett távolságban is.

2017. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megsúgom, hogy egyetlen út 100 milliókba kerül a társaságnak. Szerinted hogyan érné meg a légitársaságnak járatot küldenie, ha egy buszbérlet áráért feljuthatna bárki a járatra?
2017. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!