Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Üllói úton lesz buszsáv?

Üllói úton lesz buszsáv?

Figyelt kérdés
Nem szokott az bedugulni? Megéri majd a 100E-vel menni a Deákról az M3 + 200E helyett?

2017. júl. 6. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz emiatt sehol plusz buszsáv, tehát igenis be fog dugulni időről időre ez a járat. Ha megnézed, a részletes menetrendje is 35-55 perc közötti menetidőkkel számol napszaktól függően.
2017. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néztem, de 40 perc volt a legtöbb, ami csak 5 perccel több, mint csúcson kívül. Szerintem ennél jelentősebb késések lesznek. M3 + 200E olyan 46 perc Deák - Ferihegy között, és olcsóbb is. Szóval szerintem nagy bukta lesz így ez a járat.
2017. júl. 7. 08:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Mármint a VB után. Max a külföldiek használják, mert nekik tényleg jó, de van ennyi túrista? Különben is szerintem a legtöbb így is taxiba pattan, vagy sofőrt hív. Másik baja, hogy nem is sűrű!
2017. júl. 7. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!