Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Leszállíthat a buszról az...

Leszállíthat a buszról az ellenőr?

Figyelt kérdés

Most nyári gyakorlatra járok.Megvettem pénzért a bérletet 32 km-re.Hetekig használtam is.De most nem engetdett fel a buszsofőr.Jegyet kellett vennem.Van bérletem,van hozzá diákigazolványom is.De azt mondta kell valami viszonylatigazolás is.Az meg mi a tököm?Oda járok iskolába és még sem vehetek bérletet?Ott a forgalmi szolgálatnál kértem,de ott nem adtak.Emlékszem higy tavaly kaptam valami igazolást,de az már nincs meg.Azt hittem azért van,hogy amíg nem kapom meg a diákot,utazhassak nélküle.De tavaly azt a forgalmi irodában adtak,most miért nem adnak?

Ha anélkül utazok,megbüntetnek?Elég gáz lenne ha valami isten háta mögötti faluban ledobnának a buszról



2017. júl. 10. 11:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Végülis fizettem a bérletért,akkor miért ne utazhatnék?
2017. júl. 10. 11:09
 2/6 anonim válasza:

Gondolom a ( diák kedvezmenyes utazasanak viszonylata) vagy nem?

Azt pedig nem szokták kérni csak amikor a bérletef veszed nem értem..

Nálam sose volt ilyen ha ellenőr volt akkor is csak a diákit nézte meg a bérletet (meg a matrica) 17L

2017. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A gyakorlati oktatás helyszíne és a lakóhelyed közötti távolságot kell igazolnod. A diákigazolványodon, az év közbeni iskolád és a lakóhelyed van feltüntetve. Ezért nem vagy jogosult. Az új viszonylatigazolást az iskoládban kellene hogy kiadják


Sokan nem tudják, és azt sem értem, hogy az iskola miért nem adott már ilyet. Most már egy kicsit késő, főleg ilyenkor már nem is dolgoznak. Azért egy próbát tegyél, hátha vannak még a személyzeti osztályon. Vagy a gyakorlati helyeden kérdezd meg.


[link]

2017. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Középiskolákban szerdánként szokott lenni ügyelet.


De ott, a forgalmi szolgálatnál nem válaszoltak a kérdéseidre? Vagy őket nem kérdezted?

2017. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erre gondoltok?


[link]


Ezt a volánnál kell venni. Vagy bevezettek azóta valami újabb hülyeséget is?

2017. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmi volt.Múlt hónapban elhagytam a bérltem és ve együtt ezt is.De azt hittem,hogy az csak azért kellett,hogy amíg nincs diákom,addig utazhassak.

Kértem ilyet a volánnál és nem adtak

2017. júl. 10. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!