Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vidéki volán társaságoknál...

Vidéki volán társaságoknál kötelező az egyenruha viselése?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, és átadtam a jelentkezésem buszvezetőnek az egyik vidéki társaságnál. Nem mertem megkérdezni, nehogy egyből hülyének nézzenek, de kötelező a formaruha viselése? őszintén szólva nem a stílusom. Lehet kombinálni, pl oké volános ing de pl saját sötét nadrág (tehát nem teljesen ugyanúgy néznék ki mint a 65 éves korosztály). Hallottam olyat, hogy a BKV nál még meg is büntetik a buszvezetőt, amennyiben szabálytalanul viseli pl a nyakkendőt.
2017. aug. 30. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nagyobb a lazaság, mint egy BKK-szolgáltatónál, de van formaruha. A szerencse az, hogy egy stílusosan öltözködő ember néhány apró, konzervatív kiegészítővel is ki tudja fejezni az egyéniségét és valószínűleg belefér a hasonló színű saját darabok viselése is.
2017. aug. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első nagyon jól leírta.
2017. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ÉMKK-nál nem nagyon.
2017. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!