Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy a fenébe kell buszozni?

Hogy a fenébe kell buszozni?

Figyelt kérdés
Elegem van komolyan! Minden nap du. fél 4-kor végzek, 3-5 perc alatt gyaloglok ki az állomásra, így elviekben lenne esélyem elérni a du. 4-kor induló buszt. De eddig sosem találtam meg, így másfél órát várhatok a vonatomra, hogy hazajussak. A vonatindulást kiírják a neten, hogy hanyadik vágány, kiírják az állomáson, hogy hanyadik vágány, bemondja a hangos bemondó, hogy hanyadik vágány. Miért nem lehetne ezt a buszoknál is megtenni? Információs irodaszerűség nincs, csak szolgálati hely, ahová idegeneknek belépni tilos, a táblákon nem jelzik ki, a gangos bemondó nem mondja be, a neten nem tüntetik fel, hogy egy nyamvadt busz hanyasik kocsiállásról indul. Akkor mégis honnan tudjam meg ezt a titkos infót???? Elegem van.
2017. okt. 3. 16:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A nagy állomásokon bemondják, hogy:

Autóbuszjárat indul Mucsröcsögére Tökön Paszulyon át 8 óra 45 perckor a 8-as kocsiállásról!

xD

2017. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Vegyük sorba.


15:30 Végzel.

15:35 Kint vagy az állomáson.


Van 20-25 perced. Ez alatt nem vagy képes megtalálni hogy melyik buszra kell felszállnod és hol? Egyszerűen képtelen vagyok felfogni.


De még ha teljesen értelmi fogyatékos vagy, akkor is csak feltűnik hogy melyik az a busz amelyik 16:00-kor elrajtol a helyéről és onnantól tudod hova kell állni. De még ha több busz is indul, akkor is hamar ki lehet szűrni melyik az. Ráadásul mekkora egy busz pályaudvar? 5 perc alatt kétszer körbe lehet futni...

2017. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szerintem csak simán trollkodott egyet a kérdéssel amúgy...
2017. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Levegőt tudsz venni tutorial nélkül? Ennyire életképtelen nem lehet valaki...
2017. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
20 perc alatt nem találod meg a buszt? Te tényleg ilyen hülye vagy?!
2017. okt. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én tényleg szívesen segítettem volna, de a kérdező nyom nélkül eltűnt, szóval tényleg egy troll lehetett.

Ha valaki ennyire nem találná a módját, és szeretné kideríteni, akkor az állomáson, vagy később a vonaton akár free wifivel is ránézhetett volna a kérdére, ha hazaérve valóban olyan fáradt.

2017. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!