Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Találtam egy telefont a...

Találtam egy telefont a metrón. Leadtam, de mi lesz a sorsa ha nem jelentkeznek érte?

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Ahol leadtad ott majd szépen valaki zsebre rakja.
2017. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a rendőrségen adtad volna le, elvileg 1 év után a tied lehetne, ha addig a jogos tulajdonosa nem jelentkezik érte.
2017. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 hónapig megőrzik egy központi helyen, addig lehet ott érdeklődnie a tulajnak. Utána értékesítik a talált tárgyat. Papíron ez a szabály.
2017. okt. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyakorlatban úgy megy ez, hogy az 50 E Ft-os telefont felértékelik 640 Ft-ra, és a raktárba bejáratos emberek megveszik, a maradék szemetet adják el kívülállóknak.

Egyszer én is voltam egy ilyen "talált tárgyak eladásán" Miskolcon, volt még pár használható cucc, de igazán jók már nem. Egy "bejáratos" ember mondta utána, hogy hogy is megy ez ott.

2017. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!