Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Léteznek a pesti 1-es,2-es...

Léteznek a pesti 1-es,2-es ill.3-as metróról olyan vezetőfülkében felvett videó-felvételek valahol, mint amilyen az alábbi,4-es metróról készült videó? (ld. Alább)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=DvJZ9a9_2Pg


A [4k]-s minőség nem muszáj, de a HD azért jó lenne, kb. ehhez hasonló felvételekre gondoltam...



2017. nov. 11. 22:36
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam, de törölték azt a kérdést, mert az ismerkedésnek minősül, ami szabályba ütközik... :-(
2019. febr. 27. 14:35
 12/47 anonim ***** válasza:
84%
Nem is itt gondoltam, hanem a való életben. Kimész Örsre, Kökire, az induló metrók vezetőihez odamész, hogy betenné-e a kamerádat a szélvédő mögé. Szerintem előbb-utóbb találsz egyet (5-10-ből biztosan), aki megteszi. Mész vele egy kört az első kocsiban ülve, majd amikor visszaértek, visszakéred a kamerát.
2019. febr. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

Vidéki vagyok és ritkán jutok fel Bp-re (és kamerám sincs)... :-|

Amúgy tényleg nem értem miért ilyen lehetetlenség metrónál ilyet csinálni, a villamosoknál már egy csomó vonalról van ilyen, profi 4k-s felvételek, "Délpesti Villamosok" youtube-user már egy csomó vonalat felvett például vezetőfülke-nézetből...

2019. febr. 28. 15:12
 14/47 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom metróvezetőből nincs olyan, akinek ez lenne a hobbija. Valószínűleg azért, mert a villamoa útvonala látványos, a metróból pedig csak egy sötét alagutat látsz.
2019. márc. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

Sok metrórajongó van (köztük én is), biztos a vezetők között is van azért pár... És én még azt is felajánlottam, hogy a felvett videókért cserébe adok londoni metrós videókat, de még így se vállalta be senki azóta sem... :-(

[link]

2019. márc. 1. 16:34
 16/47 anonim ***** válasza:
68%
Nézd meg a Kontroll című filmet.
2019. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Ismerem / láttam (vagy 100x)...
2019. márc. 6. 21:08
 18/47 anonim ***** válasza:
68%
Továbbra sem...
2019. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
76%

"És én még azt is felajánlottam, hogy a felvett videókért cserébe adok londoni metrós videókat, de még így se vállalta be senki azóta sem..."


Hű ha, micsoda lehetőség lett volna pedig :D

2019. okt. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
#19: Hát figyi, ezeknek a DVD-knek darabonként 7-10 ezer Ft között mozog az áruk (+ postaköltség UK-ből), és SEHONNAN SEM tölthetőek le megvásárláson kívül, és aki egy kicsit is szereti a metrókat, annak szerintem tuti tetszene... Amúgy a lehetőség még mindig fennáll... :-)
2019. okt. 22. 15:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!