Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Léteznek a pesti 1-es,2-es...

Léteznek a pesti 1-es,2-es ill.3-as metróról olyan vezetőfülkében felvett videó-felvételek valahol, mint amilyen az alábbi,4-es metróról készült videó? (ld. Alább)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=DvJZ9a9_2Pg


A [4k]-s minőség nem muszáj, de a HD azért jó lenne, kb. ehhez hasonló felvételekre gondoltam...



2017. nov. 11. 22:36
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

#40: Az alábbi kérdésnek a kiírója is én voltam, és azóta sem változott a helyzet (mármint hogy egyedül is fel merjek/tudjak menni...), sőt, inkább romlott ugye (koronavírus)... :-(

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

2021. ápr. 22. 15:45
 42/47 anonim válasza:
53%
B+ hányszor fogod még kiemelni baszomaszád??!!!!
2021. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

Címzett: bkk@bkk.hu

Másolat: bkv@bkv.hu

Tárgy: Metróban készült felvételek


Tisztelt BKK!


Egy olyan kérdéssel fordulnék Magukhoz, hogy léteznek-e az 1-es, 2-es, illetve 3-as metrók vezetőfülkéjében készült videók, ahogyan a két végállomás között közlekedik?

Ha nem, akkor esetleg megoldható volna, hogy odaadom az egyik vezetőnek a mobilom (vagy egy kamerát), ő felveszi nekem a 2 végállomás közötti szakaszt? Nagyon érdekelne, régóta metró-rajongó vagyok, de sajnos eddig csak külföldi, illetve a magyar 4-es metróról találtam ilyen jellegű videókat.


Üdvözlettel,


_____________________________________________________



És akkor legalább egyszer és mindenkorra választ kapsz, meg kiderül, hogy lehet-e ilyet készíteni, ha nincs. Utána végre nyugtod lesz. Sőt, az is lehet, hogy megengedik. Ha megengedik, akkor esküszöm, nem kell feljönnöd Pestre, elintézem én neked és átküldöm a videót valahogy. De legalább ennyit tegyél meg, hogy te küldöd el az emailt.

2021. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

#43: Elküldtem a mail-t, apróbb módosításokkal... Ráadásul a "hivatalos" email-címemmel küldtem el (amivel egyértelműen beazonosítható vagyok)... És előre is köszönöm, ha engedélyezik és megcsinálod! De szerintem nagy eséllyel nem fogják engedni... :-(


Amúgy ha tudni akarod, éppen holnap megyek Bp-re egész napra 9 hónap kihagyás után (természetesen anyukámmal, ki mással...? :-|), de arról szó sem lehet, hogy ott ilyenekre "pazaroljam" a drága időt, ugyanis örülök, ha a betervezett programok felét megcsináljuk, nemhogy még ezt is (ami amúgy is nagyon-nagyon sok időt elvenne)...

2021. máj. 7. 16:38
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
A youtube tele van vasúti, villamosos, trolis, HÉV-es, hajós, kamionos mentőautós és autóbuszos videókkal. Mivel a szintén BKV-s villamosokról és trolikról van egy csomó videó, tényleg furcsa, hogy nincsen a metrókról ilyen. A kérés így jogos!
2021. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:

#45: Köszönöm!


Eddig még nem válaszoltak a BKK-tól, csak egy automatikus üzenetet kaptam 10-én (vagy 11-én?), hogy megkapták a levelemet, és 30(?) napon belül válaszolnak, szóval megint kiemelem a kérdést...

2021. máj. 14. 15:33
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, küldtem már mailt nekik, 30 nap múlva válaszolnak. Vagy 29.
2021. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!