Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ki a hibás? A sofőr, vagy a...

Ki a hibás? A sofőr, vagy a posta?

Figyelt kérdés
Vettünk havi bérletjegyet a postán öcsémnek. Ráírtuk, hogy honnan hová utazik (Verseg-Aszód). Ma Aszódról akart hazautazni, de a buszsofőr szerint ez hatvani bérlet és jegyet kellett vennie. Nem értem mi az, hogy hatvani bérlet amikor rá van írva hogy Verseg-Aszód. Most a buszsofőr hibázott, vagy a posta, mert rossz bérletet adott? (a bérleten egy szó sem esik arról, hogy ez "hatvani")

2017. nov. 19. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Honnan a frászból tudjuk?
2017. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Érdeklődj a BKV- nál!
2017. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es, a Verseg-Aszód bérletnek mi köze a BKV-hoz (és a BKK-hoz)? Kérdező: Nem tudom, hogy a postán hogy adják ki a bérletet, de a Verseg-Aszód vonalon a Volánbusz üzemelteti a járatokat így nem kötelességük elfogadni a KMKK bérleteit. Tudtommal a két település között csak Volánbuszos járat közlekedik, így valószínűleg a posta hibázott, de nem tudom, hogy melyik település postáján vetted a bérletet. Versegről Aszód felé és Hatvanba is közlekednek buszok. Aszód felé Volánbuszos, Hatvan felé KMKK-s bérletet kell venned, így a versegi postán erre külön figyelmet kéne fordítani, ha ott vetted a bérletet. Ha egy képet felteszel a bérletről és leírod a posta címét, akkor talán többet tudunk segíteni.
2017. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 10 deka farhát ***** válasza:
Szerintem az van, hogy sikerült helyijáratos bérletet vennetek, amit helyközi forgalomban akartok használni. Vagy mit nem értek? :)
2017. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!