Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Komárom-Budapest vonalon a...

Komárom-Budapest vonalon a vonatokon van konnektor?

Figyelt kérdés
Gyorsan szeretném ezt megtudni, hogy van-e ott csatlakozódugó .. köszönöm előre is a választ! :)

2017. dec. 7. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Ma már szokott lenni a vonatokon konnektor. Viszont nekem az a tapasztalatom, hogy használhatatlan. Raknak bele valami vakdugót ami miatt nem tudod használni.

Múltkor mikor vonaton utaztam a közelben lévő összes konnektorban volt ilyen (n

2017. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Nono, azért ennyire még a győri oldalban sem általános dolog a konnektor. Egyes vonatokon van, más vonatokon nincs, de ezt sajnos előre nehéz megtudni. Mondjuk ha Railjettel mész, akkor elég jók az esélyeid.
2017. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, Railjet nem jatszik.
2017. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
A kék (sárga ajtós) motorvonatokon van konnektor. Ezek nem gyors vonatok általában. Az ugyanilyen pirosokon nincs konnektor. A régi kocsikban meg értelemszerűen nincs.
2017. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat .. sajnos nincs ezen a vonaton, amelyikkel én megyek .. wifi az van, de konnektort miért nem tudnak már mai világba beépíteni .. pedig most a hosszú úton tanulhatnék a laptopról a vizsgára 😞
2017. dec. 7. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Máskor töltsd fel a laptopod, aztán akkor tudsz tanulni a vonaton is.
2017. dec. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
48%
személyvonaton mindegyiken van, piroson csak az ajtó mellett, kéken szinte mindenhol.
2017. dec. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!