Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ferihegy-Szeged vonal, akkor...

Ferihegy-Szeged vonal, akkor most hogyan is van?

Figyelt kérdés
Holnap mennék Szegedre, látom, hogy Railjet és IC össze vannak vonva. Én a sima IC jegyet venném meg, hol lesznek azok a kocsik, amire én felszállhatok? Nem igazán értem az Elvirán a jelölést. Ha ráviszem a közvetlen kocsis jelölésre az egeret, a vonatnak a számát adja ki. Akkor ezek alapján mindegy hogy melyik kocsiba ülök?

2017. dec. 30. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Railjet győr fele megy,szeged fele hibrid ic gyors vonat jár. Altalaban bemondjak hogy a vonat szamozasa a 18as kocsival a vonat elején végén kezdődik.. A 18asz ic,első kocsiosztaly, 21 22 23 a 2. A maradék meg a gyorsvonati rész.. Ott mindegy hova ülsz. Aznics meg rajta van a jegyen hogy 22.kocsi, 53as szék. A szék felett ott vannak az ülésszamok.
2017. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
A bekeretezett R betű nem Railjetet jelent, hanem helyjegyet..
2017. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi, oké. Szóval akkor helyjegyes és sima pótjegyes közül a sima pótjegyeset venném. Akkor most hogy van a kocsik elhelyezkedése?
2017. dec. 30. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A sima gyorsvonati kocsik a vonat végén vannak. Ha nincs az ajtaján szám, ahogy az első válaszadó írta, oda felszállhatsz és oda ülsz, ahova akarsz. Általában 8 személyes fülkés kocsik vannak.
2017. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, ha Pestről jössz, akkor a vonat végén vannak a számozott IC kocsik. (Szegedről Pest felé menet vannak a vonat elején.) Tehát az első kocsik közül ülhetsz bárhova helyjegy nélkül.
2017. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hatalmas köszönet!!
2017. dec. 30. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!