Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit szólsz ahhoz, hogy megszűn...

Mit szólsz ahhoz, hogy megszűnik az utolsó Szeged-Budapest vonatpár decembertől?

Figyelt kérdés
Mennyire érint ez negatívan? Ki jár még olyan későn vonattal?

2015. nov. 25. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szűnik meg, ezt rosszul tudod. De csak pénteken és vasárnap fog közlekedni. Én az ilyen korlátozást feleslegesnek tartom, mert pont az a kínálati menetrend lényege, hogy könnyen megjegyezhető és kiszámíthatóak a csatlakozások. Hát ennek ad egy pofont, ha egy vonat - pláne hogy a legutolsó - néha jár, néha meg nem.
2015. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
MÁV-os agymenés, megint egy olyan ember van hatalmi pozícióban, aki rohadtul nem ért hozzá, és szarik rá. Most épp az az ötlete támadt, hogy csökkenti a kínálatot országos szinten - aprópénzért. Gyakorlatilag kimutathatatlan a megtakarítás, aztán a végén még az is lehet, hogy kifejezetten veszteséget csinált.
2015. nov. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon "boldog" vagyok, mert a 20:45össel jártam haza Szegedről Pestre. Így marad a telekocsi.
2015. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!