Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van-e a metrópótló buszokon...

Van-e a metrópótló buszokon jegyellenőrzés?

Figyelt kérdés
2018. jan. 5. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Természetesen. Elég gyakran.
2018. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Igaz, hogy én csak a Leheltől a Dózsáig megyek, de még eggyel sem találkoztam!
2018. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az pech! Hogyan fogok akkor én február 8-ig bejárni dolgozni? A Dózsa György úttól a Városkapuig legyalogolni az bizony nagyon fárasztó.
2018. jan. 5. 14:26
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Mivel qrva sok busz jár ezen a vonalon, nyilván kisebb az esélye, hogy kontrollba fuss, de azért lehet peched.
2018. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy kifogsz ellenőrzést ha ennyi ideig jársz vele.
2018. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Vegyél jegyet/bérletet, ez talán nem fordult meg a fejedben?
2018. jan. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

# 6/6 2018-01-06 ma 07:33

Kedves „Barátom”!

Ismeri-e Ön azt a szót, fogalmat, érzést, hogy „Empátia”?

Szinte biztos, hogy nem - és hiányzik is Önből -, mert akkor nem így reagál!

Ha valamilyen csoda folytán mégis rendelkezik ezzel a képességgel, kérem, javaslom, hogy próbálja meg empátiával újra átgondolni a kérdésemet, illetve a saját kérdését, valamint nem éppen baráti /barátságos/ javaslatát, és akkor azonnal megtalálja a választ! Többet nem segíthetek.

Látszik egyébként, hogy soha nem „tömegközlekedik” Havi 22 munkanapot figyelembe véve, egy-egy oda vissza vonaljegy több mint másfélszeresébe kerül a bérletének. A Bérlet, napi egy-egy oda-vissza út esetén már 14 nap alatt rentábilissá válik.

2018. jan. 6. 12:18
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

Kedves kérdező!


Sajnos a lopást sem lehet emberségből elnézni. Egyébként a munkahelyemre én is busszal jutok el, ami 15km-re van a lakóhelyemtől, tehát busszal közlekedek, a kocsimat nagyon ritkán veszem elő. Szerintem inkább a tiszta utat válaszd és költsél a bérletre. A büntetés sem olcsóbb, mint egy havi bérlet. Egyébként nem kötekedésből írtam, hanem csak tanácsoltam.


Ja, és a #6-os voltam.

2018. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

2018-01-06 17:16

A kényszerhelyzet, vészhelyzet, a túlélés nem egyenlő a lopással. Privátban megírtam a szomorú igazságot. Érzéketlen, öntelt, konok, makacs emberekkel nem vitatkozom, tehát a párbeszédnek részemről vége. Egyébként is már régen eltértünk az eredeti kérdéstől.

2018. jan. 6. 19:39
 10/10 anonim ***** válasza:
17%
#9 majd remélem téged se fizetnek ki a munkahelyeden. persze kényszerhelyzetből ;)
2018. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!