Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A buszon miért hallgatják...

A buszon miért hallgatják mindenki füle hallatára a nyálas zenét? Nem gondolnak másokra? Engem nagyon zavar

Figyelt kérdés

2018. jan. 14. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom a jelenségnek az okát. Általában én érzem kellemetlenül magam az illető helyett aki csinálja. Egy biztos, zenei ízléssel nem rendelkező emberek szokása ez.
2018. jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Mindenhol szól valami nyálas zene. Mindegyik bevásárló központban szól.
2018. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem buszon minden zene zavar.

Még ha a kedvenc számom hallgatja valaki, azt is utálom a fülesből kiszűrődve hallani.

2018. jan. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Én nem is engedném hogy tömegközlekedési eszközökön hallgassanak hangosan zenét az emberek. Azért van a fülhallgató hogy azon egymaga hallgassa azt amit ő akar másokat nem zavarva ezzel. Egyes buszokon a sofőr is úgy hallgatja a rádiót hogy a fülkében jóformán csak ő hallja azt is elfogadható hangerővel teszi. Ahogyan én is allergiás vagyok arra mióta léteznek ezek a bluetoothos hangszórók hogy valahol akár a nyílt utcán, vagy akár más nyilvános helyen hangosan hallgatnak ocsmány zenéket.
2018. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy tömegközlekedési eszközön bármilyen zene mások által hallhatóan történő hallgatása minimum udvariatlanság mások irányába. Pontosan azért, mert egyéni ízlés és hangulat kérdése, melyik nóta esik jól és melyik nem, ráadásul a technológia is abszolút adott.


Mondjuk én szoktam is kérni az ilyen utastársaktól, hogy tekerjék le a hangerőt, nincs is ezzel probléma.

2018. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Ennek nincs köze a közlekedéshez, ez teljesen más jellegű gond.
2018. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Az Artisjust szívesen megkérdezném, hogy mit szól ehhez? Csak az a baj, hogy akkor kivizsgálnák az esetet és kivetnék a zeneadót a tömegközlekedési eszközökre, aminek hatására megdrágulna a menetjegy. :)
2018. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Ezt általában buta, önző emberek szokták csinálni, akik úgy képzelik, hogy az a zene, amit hallgatnak az a világ legjobb zenéje.

Én is rájuk szoktam szólni, működni szokott. Nem tudom, ha a 110 helyett 60 kilós lennék, akkor lehet, hogy nem működne.

2018. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%

Agymenők.


Egy bájos tv-sorozat életvezetési tanácsra szorulóknak

2018. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Nyolcas, én teljesen átlagos testalkatú és barátságos megjelenésű ember vagyok, igazából a stíluson múlik, hogy kötözködésnek vagy udvarias és méltánylandó kérésnek értékelik a zenét hangosan hallgatók azt, amit kérsz tőlük. A “halkítsdmále” kevésbé hatékony, mint a “Ne haragudj, zavar a hangos zene, lehalkítanád lègyszi?”
2018. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!