Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Sokat késett a vonatom,...

Sokat késett a vonatom, emiatt nem értem el a csatlakozást, és fent maradtam, kalauz megbüntetett, mit kellett volna tenni?

Figyelt kérdés

Már nem érte meg leszállni a vonatról, addig volt jegyem természetesen, 1 megállót még mentem, kalauz megbüntetett. A végállomáson kértem igazolást a késésről.

Most egy behajtócég nagyon rámszállt, ennek lassan már 9 éve.

(azóta se ültem vonaton)



2018. jan. 15. 04:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
szeretem a gyk-ban, az ember nem ír le semmi konkrétumot, de a válaszadók fix, hogy már a családi állapotomat is kihámozzák 5 szóból.
2018. jan. 18. 03:44
 12/14 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy mertem válaszolni, és segíteni akartam. A fizetési meghagyást abból gondoltuk többen is, mert azt írtad, hogy végrehajtóval beszéltél, és jogerőre emelkedett. Ilyen caak fizetési meghagyással történik, sima felszólítással nem, de mégegyszer bocs, hogy ki akartuk találni, mi a helyzet, és segíteni akartunk.
2018. jan. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Laikusként tanácsot adni nem segítség.
2018. jan. 20. 02:04
 14/14 anonim válasza:
Ha te nem lennél laikus, nem itt kérdeznél. Remélem jól megb#sztak :D
2018. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!