Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha BKV-n meg büntettek de nem...

Ha BKV-n meg büntettek de nem írtam alá a jegyzőkönyvet hogy tudnak meg büntetni?

Figyelt kérdés
Ma jött egy felszólító hogy fizessek be x ezret mert meg büntettek. Nem is járok bkvval akkor mi alapján akarnak meg büntetni?
2018. jan. 30. 14:56
 1/8 acelsziv ***** válasza:
Név cím stimmel? Valamlyik kedces isnerősöd téged diktált be.
2018. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nincs értelme a kérdésednek. Először azt írod, hogy megbüntettek, aztán meg azt írod, hogy nem is bkvzol. Akkor most mi van???
2018. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát a papir szerint meg büntettek, minden adatom stimmel csak épp akkor Nagykanizsán voltam
2018. jan. 30. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Ismerős nem tud bediktálni mást. Mert fel kell mutatani legalább az iratokat , szem.ig., lakcím k. stb...

Eleve a kérdésedben magad cáfolod.

2018. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem téged meg is büntettek, csak itt most próbálsz valami alibit gyártani. Majd a bíróságon mondjad, h Nagykanizsán jártál éppen. Senki nem fog hinni neked, mert idegen személy nem tudja a te adataidat bediktálni.
2018. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát pedig be tudja. Nem is kell ismerős lenni, honnan tudjam nem-e valakitől vették? Én is több ember adatait tudom mert olyan a munkaköröm
2018. jan. 30. 17:43
 7/8 acelsziv ***** válasza:
Fontos az aláírás. Menj be a BKK ügyfélszolgálatra kérd ki a jegyzőkönyvet. Reklamáld meg, hogy nincs rajta aláírás.
2018. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De még mennyire, hogy be tudja diktálni csak úgy idegen személy a te adataid.

Elég kifognia egy hanyag, felelőtlen ellenőrt.

Én így jártam egyszer. Az volt a nagy szerencsém, hogy a nevemben bliccelő nem tudta a nevem rendesen (lehagyta a doktori titulust + a nevem idegen eredetű, idegen írásmód szerint írom, nem pedig magyarosan), és a címemet is csak házszám, emelet pontossággal tudta, az ajtót sikerült elqrnia.

Ezekből egyértelmű volt, hogy az ellenőr bemondás alapján állította ki a büntetést, nem kérte el sem a személyit, sem a lakcímkártyát.

Ezenkívül volt érvényes bérletem a büntetés időpontjában. Ez éppen elég volt a BKK-nak, hogy azonnal töröljék a bírságot.

A te helyzeted speciálisabb ennél. Valószínűleg behívnak majd egy aláírásminta vételre, amiből a szakértő gyorsan megállapítja, hogy nem te voltál. Érdemes még feljelentést lebegtetni az ellenőrrel szemben.

2018. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!