Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek melyik a legrossza...

NovaZeox103 kérdése:

Szerintetek melyik a legrosszabb bkk járat?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy melyik az a járat, ami rossz helyeken megy, és gyakran ér titeket rajta atrocitás

2018. febr. 8. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A legendák a 99est mondják annak.

Én pl a kettes metrón pofozkodtam egyszer pedig nem tartom egy balhés járatnak.

Ami szerintem a legalja a 9es a Kálvin és liget tér között.

2018. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
9-es busz, 28-as vinyó, de amúgy az egész bkk fos.
2018. febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

szerinted? ki az aki végigutazta az összes járatot arra várva, hogy megkínálják egy marhanagy maflással...aztán itt, neked boldogan elmesélje.

mondjuk próbáld ki az éjszakai 41-es villanyost..Reptér, Kamaraerdő..

2018. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Atrocitás eddig szerencsére sosem ért, de a 24-es villamoson és a 99-es busz VIII. kerületi szakaszán azért nem szívesen utazom. Régebben a Közvágóhídtól indult Pesterzsébetre a 31-es villamos, ami végig ment a Gubacsi úti lepusztult gyárnegyeden. Volt, hogy egy borult esős, őszi délelőttön kellett felszállnom. Az életkedvem is elment az undorító környéktől, meg a sok rozzant öregembertől, pedig senki nem kötekedett... :)
2018. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát igen a legendás 99-es busz. A 28-ason engem is ért már atrocitás. Köszönöm szépen a válaszokat.
2018. febr. 8. 16:33
 6/11 A kérdező kommentje:
Esetleg azt tudjátok, hogy Újpesten hol?
2018. febr. 8. 17:29
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Én újpesti vagyok, de szerencsére itt nincsenek lepra járatok. Persze, vannak rossz környékek, de ott nem jár busz, vagy villamos. A 121-es busz két végállomása nem túl lélekemelő, de a köztes útvonal tűrhető. Még a 196-os busz Váci úti szakasza rázós egy kicsit, de inkább a környező mellékutcák miatt. A többi aránylag oké. :)
2018. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 10 deka farhát ***** válasza:
88%

Egyszer a 3-as villamoson kaptam egy pofont, de ott én kerestem a bajt :)


Viccet félretéve, elég sokat közlekedem szerte a városban, de eddig még egyszer sem ért atrocitás.

2018. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

34-es busz sok csöves, az utassűrűséghez képest ritkán jár, nagy rajta a tömeg, láttam már ott elcsattanni kezeket.

De ezzel elég sokat járok, így nyilván ennyi idő alatt, nem is meglepő.

Amúgy a legveszélyesebbek, ha szabad ilyet mondanom:

99

24

28/37

1

4/6

3

9

Ezeken láttam, ill ezekről hallottam sok rosszat. De nem meglepő, tekintve, hogy sok cigó lakik ott, ahol ezek járnak. És zapasztalataim szerint a legtöbb kellemetlenség miattuk van. Hangosak, nem tisztelik a többieket, beszólogatnak, agresszívak. Persze nem mindegyik. De 80-90%-uk.

2019. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Illetve 196, 51, 151 bár ezeken kevésszer utaztam, de az is tele volt velük. Gondolom, csak szerencse, hogy éppen akkor nem volt semmi.

Szerintem az egyetlen jó dolog abban, hogy Bp-n drágul a megélhetés, nehezebb lakáshoz jutni, hogy kicsit visszaszorulnak. Így is főleg az olcsóbb pesti kerületekben vannak, ott is a rosszabbik részükön (Rákoscsaba, Kőbánya, Ferencváros, Csepel, Újpest, Angyalföld, Pestszentlőrinc, stb).

2019. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!