Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Utaztatok a 37-es villamoson?...

NovaZeox103 kérdése:

Utaztatok a 37-es villamoson? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Sok rossz sztorit hallottam erről a viliről, de még sosem utaztam rajta. Ha valaki utazott már rajta, akkor el tudja mondani hogy milyen volt: Volt-e rajta valami furcsa látvány vagy valami érdekesség?

2018. febr. 8. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös. Kicsit több az átlagnál a proli, de ez Kőbányán általános jelenség. A józsefvárosi szakasz is teljesen oké. Ha látsz egy kisebbségit, az nem jelenti automatikusan azt, hogy meg is fog késelni. Jól elvannak magukban.... Az összes ilyen "horror" járat csak fel lett fújva néhány eset miatt. Pl. A 99-es busszal sincs gond, hacsak az nem zavar, hogy a tesók hajlamosak hangosan zenét hallgatni, meg az átlagnál szenvedélyesebb hangnemben beszélgetni egymással.
2018. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Csak azért kérdeztem,mert ugye most a Salgótarjáni elég durva utca lett, hogy lebontják a Hős utcát, a Népszínház pedig tele van rendőrökkel.
2018. febr. 8. 16:58
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Konkrétan a vonal mellett lakóként:


Egyes véleménye szó szerint.


Plusz: a Hős utcai gettót még nem bontják sajnos.

A Salgótarjáni utcán mi durva? Tök nyugis... Azt figyelem ahogy megyek a budai munkahelyemre, hogy ott több kellemetlen fazont látni jóval, mint otthon, a Salgótarjáni közelében.

2018. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A Salgótarjáni elég rossz. Az egyik megállóba becampelt pár drogos. Plusz amellett van a Pongrácz Úti Lakótelep.
2018. febr. 8. 17:58
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Jaaa a vasúti felüljárótól a Fiumei út felé a kihalt részre gondolsz, ahol a susnyásban drogoznak?

Nekem a Hidegkuti Nándor Stadion környéke a "Salgótarjáni út", ahol nőként éjjel egyedül hazamegyek vagy sötétedés után futni szoktam. Totál nyugodt. A munkahelyem környéke ehhez képest katasztrófa.

2018. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ja igen arra gondoltam. :)

A másik része tényleg nem annyira rossz.

2018. febr. 8. 18:47
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

Melyik része a "nem annyira rossz"?

Ott laksz amúgy te is a környéken? :)

2018. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ahol te laksz
2018. febr. 8. 19:12
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem olyan rossz... Bécs biztosan jobb.
2018. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én decemberben naponta jártam a 37-essel, méghozzá a zűrösebbnek tartott szakaszán. Teljesen konszolidált volt, pár lecsúszott alakkal.
2018. febr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!