Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átadták a helyet buszon,...

Átadták a helyet buszon, villamoson ha járógipszben utaztatok?

Figyelt kérdés
Járógipszem van így közlekedem, de elnézik, hogy állok, sőt ha van ülőhely idősebbek elvárják hogy a gipszemmel adjam át nekik a helyet. Mi a véleményetek az ilyen emberekről?
2017. dec. 23. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem se adta át senki, bár én nem is vártam el, nincsenek illúzióim az emberekről.
2017. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Talán ha kinyitnád a kis szádat,hogy nem bírsz állni és leülhetsz e... -.-

MIndenki elvan foglalva a saját dolgával,fáradtak, nem fogja senki azt figyelni hogy kinek adja át a helyét.

2017. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Nekem át akarta adni egy fickó mikor bokamerevítővel bottal mentem.


Az erőszakos vérnyuggerek meg a terhes anyát is felállítanák hogy leülhessenek. Mondani kell nekik hogy "nem látod hogy gipszbe a lábam te vén szar?"

2017. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Én Váctól Pestig utaztam úgy, hogy senkinek eszébe nem jutott volna, hogy átadja a helyet, pedig mankóval voltam. Ott nyomogatta mind a tapifonját, csak azért nem vettem ki a kezükből és dobtam ki az ablakon, mert nem volt nyitható az ablak.
2017. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Mert járógipsz, nem ülőgipsz.
2017. dec. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem gipsz, csak bottal jártam jó 4 hétig, nemhogy nem adták át a helyet, felszálláskor még elém is tolakodtak mert fiatal vagy, neked nem fájhat semmid, te nem lehetsz fáradt.
2017. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kellemes ünnepeket mindenkinek!
2017. dec. 24. 12:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem se adta át senki, úgyhogy azóta, ha kisportolt banyatankos nénik jönnek azzal, hogy majd bezzeg ha idős leszek, akkor én is vágyakozni fogok a helyre, akkor jövök azzal, hogy van már ebben tapasztalatom :D

De komolyan. Addig mindenkinek átadtam rögtön, a lábam volt eltörve, és imádtam, hogy másik fiatal átadta nekem a helyet, aztán a vénasszony elvárta, hogy én átadjam neki. De terhes nőkkel is ezt csinálják különben.

2017. dec. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na jó, a senki túlzás. Mindig volt egy-két jó arc. Általában srácok, és eldumálgattak velem arról, hogy hogy szereztem a harci sebet.
2017. dec. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!