Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKK bérlet bemutatás?

Vmay kérdése:

BKK bérlet bemutatás?

Figyelt kérdés
Pár napja elkapott egy kaller, lejárt bérlet volt nálam. Aznap vettem egy újat. Szóval ha bemutatom azt a bérletet, amit akkor vettem, amikor megbüntettek, akkor azt elfogadják, vagy ez a trükk már nem működik? Vagy ha egyik haverom mutatja be az ő bérletét, diákkal, akkor vissza keresik a rendszerben, hogy tényleg az ő nevét írták fel?

2018. febr. 10. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
BKK honlap, keresési idő 1 perc: "A pótdíjazás időpontját követően, azaz utólag vásárolt bérletszelvény nem fogadható el bemutatásra abban az esetben sem, ha az érvényessége ugyan a pótdíjazás napján kezdődik, de az értékesítés időpontja a pótdíjazás időpontjánál későbbi." Nyilván felírják az órát is a büntetőcédulára. Más néven bemutatni meg - hát hova gondolsz??? Szerinted teljesen hülyék a BKK-nál?
2018. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontos vásárlási időpont van a bérleten, szóval ha már a büntetés után vetted sajnos esélytelen, hogy elfogadják. Ez régen működött mikor még előregyártott bérletek voltak amin nem volt vásárlási időpont.
2018. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Lejárt jegyed volt? Szabad lejárt jeggyel utazni? Na hát akkor! Nem értem, hogy miért nem lehet vállalni a felelősséget, miért kell egyből trükközni?
2018. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Ha téged Gurgula Edömérnek hívnak, lakozol Budapest, 36. kerület, Nekeresdi dűlő 5. születtél 2005. május 2., s a haverod Gurgula Edömérnek hívják, lakik Budapest, 36. kerület, Nekeresdi dűlő 5. szám alatt, s 2005. május 2-én, akkor csak kezelési díjat kell fizetni.
2018. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért fogadnák el? Büntetés pillanatában NEM volt jegyed.


Mellegleg jellemző a magyarokra, hogy ott csalnak, ahol tudnak - tisztelet a kivételnek. Sok bliccelős idióta, meg a felsőbb részek, akik meg a sok mást núlják le.

2018. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!