Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire biztonságos felszálln...

Mennyire biztonságos felszállni a Hatvanból Budapestre induló 22:11-es személyvonatra?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 11:35
1 2
 11/12 indaboy válasza:

Hát most ilyen kérdésre mit írjon egy hatvani? Öcsém, Ózd környékén se menj soha tömeggel, mert leszúrnak, megkéselnek.

Én Szolnokról jártam az utolsó, 11 körüli vonattal Hatvanba, soha nem volt gond! Pestről is jöttem és mentem is fel kora hajnali és késő esti időpontokban, mégis élek, nem volt gond. Ha be vagy parázva akkor a mozdony elejébe ülj, közel a vezető fülkéjéhez ha gond van tudj szólni.

2018. febr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Drazicc ***** válasza:
0%
Nemazér de sztetek egy drogost aki mindenáron meg akarja szerezni azaznapi cuccot mennyit érdekli hogy kamera van? Főleg, hogy tudják, hogy úgy sem tehetnek velük semmit, mer már ugye 8 éve "két hét rend" van. Főleg a tinik vannak veszélyben.
2018. febr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!