Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Budapest Keleti pályaudvarró...

Erki kérdése:

A Budapest Keleti pályaudvarról, hogy jutok el tömegközlekedési eszközökön a VIII. kerület Bláthy Ottó utcai Glória hotelbe? Vidéki vagyok, köszönöm, ha segít valaki! Üdv.

Figyelt kérdés

#utca #tömegközlekedés #Bláthy Ottó #Gloria #Budapest Keleti- pályaudvartól #hotelbe !
2018. febr. 27. 16:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha össze kellene vetnem, hogy egy szombat este 9-kor az Orczy úton vagy hétköznap kora reggel (még sötétben vagy világosodás alatt) a kelenföldi munkahelyem és a villamosmegálló között érzem nagyobb biztonságban magam, látok több babakocsist (aki nem gyereket visz), olyan embert, akitől inkább lemaradok, alkoholistát, olyan embert, aki látványosan kétesen viselkedik, valamit les és valószínű épp most adott el drogot....

Hát, sajnos az Orczy út győzne toronymagasan, hogy az a biztonságosabb és nyugisabb környék!

2018. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

látatlanban nem nyilatkoznék, persze hogy jártam mindegyik környéken, nem egyszer:). A Tisztviselőtelep elsőre egy ezmegmiafasszom meglepetést váltott ki belőlem. Nem értettem hogy kerül egy fancy kertváros a dzsumbuj közepére.

járok 1es vilivel, kék metróval is.

2018. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Na ennek legalább örülök. :)

Én se szeretek látatlanban nyilatkozni, vagy ha mégis, hozzáteszem, hogy XY utcának rossz a híre, én egyszer-kétszer jártam ott és annak alapján meg tudom erősíteni stb.


Akkor azzal nem értünk egyet, hogy a Palotanegyed, Tisztviselőtelep és Százados negyed környéke dzsumbuj. Mondjuk utóbbi mellett van egy, azaz 1 db utca, ami dzsumbuj. Szerencsére nem nagyon szivárognak át.

2018. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mindegy, a vitára csak annyit, hogy nem esik jól, hogy ha 8. kerület, rögtön szidni kell, holott más környéke se feltétlen jobbak, akár Pesten, akár Budán, akár hazánk más nagyobb városaiban, kisvárosaiban vagy falvakban.

Az emberek előítéletesek sokszor a környékekkel. Ahogy egymással is. :(

2018. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!