Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szolnomon miért nincs éjszakai...

Szolnomon miért nincs éjszakai járat?

Figyelt kérdés
Nagy város az is,megyeszékhely,hétvégén van élet éjszaka,szerinem lenne rá igény.

2018. márc. 3. 22:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Elírtam.

" Szolnokon "

2018. márc. 3. 22:51
 2/17 TappancsMancs ***** válasza:
59%
Írj a KMKK-nak hátha megfontolják.
2018. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Pécsen sincs, pedig nagyobb mint Szolnok jóval... Legalábbis pár éve még nem volt.
2018. márc. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Hát harmadik ezt csúnyán benézted, az egyetlen vidéki város, ahol komolyabb éjszakai közlekedés van az éppen Pécs.


Kérdező a városnak kell írni az írja meg a menetrendet.

2018. márc. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon sok helyen nincs, ahol lenne ra igeny, sajnos. Eppen Szolnok kornyeki vagyok, szoval tudom, hogy mirol beszelsz. Csak elkerultem mashova az egyetem miatt, de itt meg a nappali tomegkozlekedes is katasztrofalisabb, mint Szolnokon, pedig ez egy nagyobb varos, mint Szolnok. Eppen az egyetemi epuletek kozott nincs semmilyen tomegkozlekedes, ki erti ezt? Pedig eleg nagyrossz igeny lenne ra ott, ahol 8000 hallgato van...
2018. márc. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
4es 5-6éve haza akartam menni kertvárosból és 23után nem járt busz. De mivel 2005óta csak a szüleim Pécsiek ma már nem tudom mi a helyzet de régen tuti nem volt éjszakai járat... Tudom hiszen 28évig Pécsen éltem.
2018. márc. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
6-ős, elég nagy tévedésben élsz akkor, mert én már 2005 körül is találkoztam Pécsett éjszakai járattal...
2018. márc. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Alig van olyan város, ahol van éjszakai járat, Budapesten kívül. Miskolc, Pécs ilyen. Győrben is csak 1-2 éve van. Egyedül talán Miskolc az, ahol régen is volt ilyen (Bp-en kívül.) Ezeken kívül a Kecskeméti menetrendben láttam éjszakai járatot, máshol nem tudok ilyenről.

Győrben és Kecskemét csak hétvégén van. Pécsen minden éjjel, de ritkán. Miskolcon van egyedül normális járatsűrűség éjszaka is.

2018. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne nyávigjál már Budapest agglomerációjába nem lehet éjfél után kijutni, mert nincs éjszakai semmi.


Volt hév még apám idejében óránként, az csomó ideje megszűnt, aztán a buszok is elmennek Cinkotáig és ennyi.


Onnantól dögölj meg éjjel.

2018. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8-as! Szegeden is van, de csak hétvégén és csak egy-egy járat indul mind a négy éjszakai vonalon hajnal 2:00-kor ugyanabból a megállóból. Gyakorlatilag azoknak a bulizó fiataloknak van kitalálva, akik nem akarnak ötig várni, ha haza akarnak menni.
2018. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!