Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buszon hagyott dzsekit van...

Buszon hagyott dzsekit van esélyem visszakapni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy pénteki napon fent hagytam a dzsekim egy buszon. (Nagy valószínűséggel) van esélyem visszakapni? Vagy hol tudok utánajárni? Beadják valahova? (Nyh, Volán)

2018. ápr. 24. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Hátha mondjuk Pesten hagytad volna ott vagy valami akkor azt mondom igen..de így hogy Nyiregyházán szerintem örülj neki hogy csak a dzsekidet hagytad el :/
2018. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van. A busz végállomásán érdeklődj.
2018. ápr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

1-es, menj már a pïcsába ezzel a lenéző paraszt pesti hozzáállásoddal. Magam is Budapesten születtem és itt is élek, de azt bizton állíthatom, hogy vidéken sokkal becsületeseebbek az emberek. Igen, tudom mit mondasz erre: bizony, a cigányok is.


Kérdező: az ÉMKK oldalán megtalálod az elveszett tárgyak kezeléséért felelős csoport vagy a helyi autóbusz-állomás telefonszámát, ott érdeklődj,

2018. ápr. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es, mondjuk pesten tuti nem lesz me semmi amirő 1 percre levetted a szemedet. nem igazán értem minek böfögted ezt ide.

a volánt hívd fel, mondd melyik járaton voltál, majd odakapcsolnak a talált tárgyashoz, nincs sok esély, hogy leadták, de egy próbát megér.

2018. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyeske, Pesten előbb elveszik, mint Nyh.


Kérdező, érdeklődj, de nem sok esélyt jósolok neki.

2018. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van esély, ha sofőr találta meg akkor biztos leadta az irodában.
2018. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, meglett a kabát. Igaz, nem a buszon hagytam el.


1, érdekes Pesten loptak már tőlem, de Nyh-n egyszer sem. Sőt, egyszer fent hagytam a bèrletem egy buszon, és rádióban keresett a busz sofőr :D

2018. ápr. 26. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!