Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az intercity plusz meg fog...

Az intercity plusz meg fog állni Püspökladányban szerintetek?

Figyelt kérdés

Bp nyugati-Záhony vonal az egyik amelyikre ic pluszt terveztek 2019 decembertől (már ha lesz).


Szerintetek Püspökladányban meg fog állni vagy nem?


Gondolkodtam,hogy mivel nem olyan nagy város,nem igen fog,de másik felől elképzelhető,mert csatlakozó állomás,a 101 -es vonalra lehet lenne átszálló ,van olyan vonat ami ami kimegy Romániába is,másrészt Ladány központi telepállomás is,mert ott vannak olyan vonatok amiknek ott váltanak a mozdozdonyvezetők,kalauz váltások is vannak ott ilyen pl. a 652 ic ,ezek miatt lehet megáll majd de nem is tudom csak gondolkodom.


Szerintetek,ha másért nem,ezekért lehet megáll majd?



2018. máj. 14. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
megáll, mert a máv érdeke(is)
2018. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont egy plusz szolgáltatási szintre van szüksége a Startnak, mert az eddigieket is olyan stabilan, megbízhatóan tudta nyújtani...

De a kérdésre válaszolva: az üzemi érdekek azt diktálják, hogy megálljanak ott is, az utasforgalmi érdekek már kevésbé, mert lássuk be, a nemzetközi forgalom ellenére nincs nagy forgalma a 101-esnek.

2018. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs nagy jelentősége, de Püspökladány nem csatlakozó állomás, hanem elágazó állomás.
2018. máj. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én inkább arra leszek kíváncsi, hogy a két különböző IC-t hogyan fogják berakni az ütemes menetrendbe, hogy a csatlakozások megmaradjanak. Már ha lesz egyáltalán ilyen, igazából sok értelme nem lenne szerintem.
2018. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!