Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha az 1-es Villamos megépül...

Ha az 1-es Villamos megépül kelenfoldig, akkor az Etele Ut / Fehérvári ut keresztezodeseben értelem szeruen felbontják a talajt es a síneket?

Figyelt kérdés

#BKV #villamos #1-es villamos #UT #Budapesti Közlekedési Központ #budapest közlekedési kozpont #tomegközlekedés
2018. máj. 19. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

A talajt nem, csak az útburkolatot.


Vagy szerinted hogy lehet még lerakni síneket?

2018. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy mikor legutóbb úgyis szét volt bontva az a kereszteződés, és x hétig pótlóbuszok jártak, akkor mért nem úgy csinálták meg, hogy ne kelljen szétbontani még egyszer... Ja mert, hogy arra már nem járt a támogatás, mondta egyszer valaki... Könyörgöm, azt a 20 méter vasat, és plusz váltót már berakhatta volna valamelyik önkormányzat zsebből, vagy olcsóbb lesz megint szétkapni mindent? X hét pótlóbusz, útlezárás, stb...
2018. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, felszedik a talajt is, meg a síneket is. de ha elballagsz a pályaudvarig, akkor láthatod, hogy a nemrég átadott buszpályaudvart is szétrombolták...sőt, lesz még nagyobb felszedés is, mert az 1-es villamost kivezetik az új kórházhoz az Apentán keresztül. Annek csinálják a csatlakozását..
2018. máj. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsoknak köszönöm a valaszt.

Nyilvan arra gondoltam.

2018. máj. 19. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!