Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mért használják ezeket a...

Mért használják ezeket a járműveket Budapesten?

Figyelt kérdés

1. Villamosok

Néhány vonal kivételével katasztrófa az összes fővárosi villamos. Erről már számtalan tanulmány készült, egyszerűen rossz és kész. Én arra lennék kíváncsi, hogy kinek éri meg használni őket?


2. HÉV

A HÉV és az elővárosi vasút között szerintem nemigazán van különbség, mért kellett szakosítani külön ilyen vonalakat?


3. Hajók

A dunai hajózást (D11 és D12) ki veszi igénybe?



2018. máj. 21. 21:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Néhány vonal kivételével katasztrófa az összes fővárosi villamos. Erről már számtalan tanulmány készült..."

Kérdező, linkelj már be ide, légy szíves, egy ilyen tanulmányt!

2018. máj. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

" Erről már számtalan tanulmány készült, egyszerűen rossz és kész."

Bírom az ilyen "hivatkozásokat", "indoklásokat". Esetleg belinkelnél legalább néhány tanulmányt a számtalanból? Akkor lehet, hogy érdemben is tudnánk foglalkozni a kérdéseddel.

2018. jún. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

" Erről már számtalan tanulmány készült, egyszerűen rossz és kész."


Ehhez még annyit tennék én is hozzá így utólag, hogy bár a járművek minősége tényleg hagy kivánnivalót maga után, de szervezettségében, és lefedettségben Budapest tömegközlekedése világszinten is kiemelkedő :) Tanulmány alapján.

2018. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"bár a járművek minősége tényleg hagy kivánnivalót maga után"


Melyikre gondolsz? Szerintem nincs különösebb gond a járművekkel, sőt a villamosok kifejezetten jók.

2018. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!