Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha panikbeteg vagyok és...

Ha panikbeteg vagyok és tömegközlekedésen rosszul vagyok legalábbis autóban buszon igen akkor melyik jobb ha utazok busz vagy vonat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jovoheten pénteken 50km kellene utaznom Pestre vese CT re mert vesekövem van!

Na most autóban és buszon is rosszul vagyok még 20km is alig bírok ki nem hogy 50-et!

Így nem tudom mit tegyek,nem igazán szeretném beegetni magam hogy behányok!

Szerintetek ebben az esetben jobb buszon vagy inkább vonaton utazni?

Ha busszal megyek akkor kb 48 perc az út!

Viszont ha vonattal akkor előtte elkell jutnom az állomásig szintén busszal ami kb 17 perc ,vonattal onnan Budapest Viszont színtén kb 48 per körül van!

Nemtudom melyikkel vagy hogy menjek!

Vonaton is annyira rosszul lennék szerintetek mint buszon?

Azon is elkap ez az utazási rosszullét?

Vonattal nem szoktam járni ezért nem tudom de autóban és buszon rosszul vagyok!

Nagyon félek és már azon agyaltam lemondom a ct-t de akkor meg rafazok mert már volt vesegörcsöm és 7,mm a kövem!

Nemtudom hogy tudnám úgy megcsinálni hogy ne legyek beteg!

Ja emetofobiam van igy megrosszybb.



2018. jún. 4. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Használj gyógyszert (pl. Daedalon), hátha azzal jobban lesz. Esetleg vigyél magaddal hányózacskót, a busz összehányásánál az is jobb. Az a baj, hogy nem tudjuk, hogy számodra hogy jobb utazni, így látatlanban azt mondanám, hogy próbáld meg a vonatot. Feltételezem Pesten belül is utaznod kell, így szempont az is, hogy milyen közel tesz le a busz vagy a vonat az úticélodhoz.
2018. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a vonatot, ott nagyobb a tér, nem vagy szűk helyre beszorítva, és nem is rázkódik annyira.
2018. jún. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen én is a nagyobb tér miatt gondoltam a vonatra!

Pesten belül sajna így is úgy is sokat kell utaznom!

2018. jún. 5. 09:02
 4/7 A kérdező kommentje:

Daedalon meg ilyesmi nekem nem hat ,se B6 vitamin semmi!

Hogy amúgy hányó zacsit hol lehet venni?

Vagy jó egy fekete nejlon szatyor is?

2018. jún. 5. 09:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vonaton van WC, az is előny lehet.
2018. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sima (nem átlátszó) reklámzacsiba szoktam útközben hányni. A vonatot könnyebb is takarítani, ha esetleg összehánynád, én mindenképpen azt ajánlanám. Talán altatót vegyél be, ha alszol akkor talán jobb a helyzet. Kísérőt én mindenképpen hívnék!!!
2018. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
BKV buszokon a tömegben hajlamos vagyok rosszul lenni. Szapora pulzus, izzadás stb. Vonaton viszont csak a legnagyobb tömegben tapasztaltam hasonlót egyszer vagy kétszer. Pedig rendszeresen utazok vonattal. Mindenképp a vonatot javaslom.
2018. jún. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!