Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesti tömegközlekedésen...

Budapesti tömegközlekedésen lehet szétszerelt biciklit szállítani?

Figyelt kérdés
Az volna a kérdésem, hogy amennyire tudom, csak pár járművön lehet szállítani külön jeggyel miegymással. Ellenben ha az ember szétszedi a biciklit - kiveszem az első kereket - akkor onnan kezdve az megszűnik biciklinek lenni és lényegében egy csomag lesz. Ezt a BKK-nál is így értelmeznék, vagy csak én gondolom, hogy ez így működne? (félreértés ne essék nem spórolás képen szeretném alkalmazni, hanem hogy azokra az eszközökre is fellehessen jutni biciklivel amivel hivatalosan nem lehet szállítani, így némi grátisz kényelmet nyerve)

2018. jún. 20. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy beleférne az előírt poggyászméretbe. Ráadásul a kerekei beszennyezhetik mások ruházatát, ezen az alapon is kizárható vagy az utazásból ott, ahol nincs explicite megengedve a kerékpárszállítás.


Megjegyzem, én eddig mindig meg tudtam oldani vonattal a nagyobb távolságok áthidalására, ha nem akartam tekerni, szerintem tanulmányozd a város vasúthálózatát.

2018. jún. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem fér bele a poggyász méretbe, szóval hivatalosan nem
2018. jún. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!