Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az M3-as metróvonal mennyire...

Az M3-as metróvonal mennyire biztonsàgos?

Figyelt kérdés
Pl.: corvintól kôbànyàig?
2018. jún. 20. 22:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
39%

mármint mi biztonságos?

mondjuk nekem már volt halálfélelmem sőt le is szálltam, annyira füstölt

2018. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Crisopher ***** válasza:
88%

Azért nem a Metro 2033... :D

Biztonságos.

2018. jún. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Öcsém, a vidékiek tényleg ennyire rettegnek Budapesttől? 😂😂😂
2018. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Félelmetes BP :-D valakitől azt halottam hogy BP csak hülye emberek élnek , mondom neki és te nem vagy az? én miért lennék az csak 6 éve élek itt :-o :-D

Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak, nyugi nincs vele semmi gond heti szinten szoktam vele menni oké néha füstöl is de még mindig élek.

2018. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Nézd, ez a szakasz még nincs felújítva, de a síneket a kritikus szakaszokon màr kicserélték és a vonatok is felújítottak, tehàt ha netán tűz ütne ki, van idő reagálni a beépített tűzgátló anyagoknak köszönhetően. Más veszélyforrás nincs.
2018. jún. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Èn úgy èrtettem, hogy àtmegy a 8. Kerületen ès hogy azok a rèszek milyenek??
2018. jún. 21. 05:52
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Hogyhogy milyenek? Azonnal megölnek, kirabolnak, amint belép a metró a nyóckerbe.
2018. jún. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Tőled csak veszélyesebb lesz.
2018. jún. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Ha felszállsz a metróra a föld alatt, akkor aztán nagyon lehet érzékelni, miyen is a megnevezett kerület...

Ha nem szál fel valami balhés egyén, csorda - nem gyakori -, akkor nincs gond.

2018. jún. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Crisopher ***** válasza:
94%
A múltkor a 8 kerben valami banda lefúrt a metróalagútba és elkötött egy metrót (azt hitték, aranyat szállít). Felvitték a felszínre, majd bevitték a 8. kerület közepére. A rendőrség azóta is keresi a metrót, és utasait. Igaz, a rendőrök nem merik átlépni a 8. kerület határát. A 8. kerület határát nagy piros csík jelzi a felszínen. Olyan veszélyes, hogy a külügyminisztérium nem javasolja a beutauzást. Én a helyedben nem kockáztatnék. Én általában úgy szoktam közlekedni, hogy Kőbánya-Kispesttől kigyaloglok az M0-ásra, majd az M0-áson legyaloglok délre, és az Ócsai-Grassalkovich-Helsinki úton begyaloglok Budapestre. Tudom, veszélyes sétálni az M0-áson a száguldó kamionok között, de még mindig biztonságosabb, mint végigmetrózni a 8. kerület alatt. Ha mégis a metrót választod, biztonsági okokból legyen nálad egy tank. Én általában a Hadtörténeti Múzeumtól szoktam bérelni egyet, ha nagyon muszáj a 8. kerület alatt metrózni.
2018. jún. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!