Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit csinálnátok a helyemben,...

Mit csinálnátok a helyemben, ha veletek történik minden?

Figyelt kérdés
Kedden a klinikára igyekeztünk a 8 hónapos kisfiammal! A babakocsival felszáltunk a 24-es buszra, de már akkor furcsa volt, ahogy a fiatal buszsofőrke vezetett! Gyorsan, kapkodva! Még az utasok le-és fel sem szálltak, máris indította a buszt! Amikor viszont bevett egy kanyart, akkor egy pár utas nekiesett a székeknek, és az egyik néni majdnem le is esett a székéről! Már akkor szóltak az utasok a sofőrkének, hogy normálisabban vezessen!Amikor viszont a klinika elé értünk, a buszt lefékezte, én meg visítva ráestem a babakocsira, és a benne alvó kisfiamra! Én még rá is kiabáltam a sofőrre, és ő mindent látott! Amikor viszont leszálltunk, akkor rosszul lettem, mert annyira megütöttem a mellkasomat, és a fejemet, hogy rosszul lettem, és bevittek a klinika sürgősségiére! Mindenki kiabált, hogy álljon meg a busz, vagy legalább a rendszámot jegyezzék meg! Persze a vizsgálatra már nem tudta elvinni a kisfiamat! Mennünk kell mégegyszer! A férjem egyből hívta a DKV-t, hogy ki volt, és hogy mi a teendő! Tudják kiről van szó! Az egész délelőttömet a klinikán töltöttem! Minden vizsgálatott csináltak! Ebéd után kiengedtek! Látleletet nem adtak, mivel nincs belső sérülésem, és külsérülésem sem, de azt meg sem nézték, hogy a combom tiszta kék! A férjem délután 5ig dolgozik, és miután hazaért, bevitt a Kenézi kórház baleseti sürgősségiére, mert iszonyatosan fájt a fejem! Ott vártunk sokáig! Ott is csináltak vizsgálatokat, és éjjel egy óráig kellett várnunk, amíg minden papírt megkaptunk! Addig a kisfiamra a nagymama vigyázott! Másnap is iszonyatosan fájt a fejem! A baleset óta egyáltalán nem is tudok szoptatni, mert elapadt a tejem! A férjemnek azt mondta a DKV-s hogy hiába viszünk látleletet, nem érünk vele semmit, mert a sofőr mindent letagadott, és neki senki sem szólt, hogy baj van, pedig egyértelmű voltam, amikor elestem, mindenki látta, és hallotta is! Nagyon mérges vagyok, hiszen a kisfiamnak is baja lehetett volna, és már nem tudom szoptatni sem egy ilyen hülye miatt! Azt mondták, hogy keressünk tanukat, és ha ők elmondják, hogy mit is láttak, akkor talán lesz belőle valami, és a sofőr nem tud tovább semmit sem tagadni!
2010. jún. 17. 08:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Össze-vissza beszélsz...
2010. jún. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
37%

Bocsánat de te tipikus Budapesti ember vagy... Nem akarlak megbántani, tahó lenni... Egy éve élek Budapesten... Rengetegszer járok BKV-val...

A te teendőd tud mi lett volna? Ha látod, hogy így vezet a sofőr, fogod és a következő emgállónál leszállsz... bármi legyen az 5-10-15 perc múlva jön a következő... ( Egyébként ezt utálom a legjobban, hogy az öreg néni, és már sokszor a középkorúak is... ki van írva, h 6-7 percenként jön pl a troli... és 5 percet áll a buszmegállóban és kiabál emg mérgelődik, hogy hol van már... nem mindegy hogy mérgelődik v sem? Úgyis ugyanakkor jön... Lakna egy hetet az én falucskámban ... meglátná milyen az amikor csak busz jár az is 1.5-2 óránként!)

Az idős néni és a babakocsis 100% hogy felszáll... befurakszik a két ajtó közé pontosan... és a következő, v a 2. megállónál le akar szálni... És még sorolhatnám...

Örülj neki, hogy egy ilyen túlfejlesztett infrastrukturával rendelkező városban élsz! Tudod mennyivel egyszerűbb itt Budapesten az élet?

2010. jún. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

DKV az debreceni szerintem.

Különben maximálisan egyetértek az előttem szólóval.

2010. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23:58-as vagyok

Hoppá tényleg:D Azt hittem csak gépelési hiba... nem néztem hogy kétszer is DKV :D Ez nagyon égő :D


De a válaszom mellett akkor is kiállok... Viszont lehet, hogy akkor a kérdező Budapest syndromában szenved? :D

2010. jún. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nem értem volna rá, még 5-10 percet várni, mert a kisfiam beteg, és vele siettem a klinikára! Már így is késésben voltunk, mert késve indult a busz, és megbeszélt időpontunk volt! Nincs semmi féle gagyi syndromam, nem kell elemezgetni! DKV- Debreceni Közlekedési Vállalat
2010. jún. 18. 07:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!