Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit csinálnátok a helyemben,...

Mit csinálnátok a helyemben, ha veletek történik minden?

Figyelt kérdés
Kedden a klinikára igyekeztünk a 8 hónapos kisfiammal! A babakocsival felszáltunk a 24-es buszra, de már akkor furcsa volt, ahogy a fiatal buszsofőrke vezetett! Gyorsan, kapkodva! Még az utasok le-és fel sem szálltak, máris indította a buszt! Amikor viszont bevett egy kanyart, akkor egy pár utas nekiesett a székeknek, és az egyik néni majdnem le is esett a székéről! Már akkor szóltak az utasok a sofőrkének, hogy normálisabban vezessen!Amikor viszont a klinika elé értünk, a buszt lefékezte, én meg visítva ráestem a babakocsira, és a benne alvó kisfiamra! Én még rá is kiabáltam a sofőrre, és ő mindent látott! Amikor viszont leszálltunk, akkor rosszul lettem, mert annyira megütöttem a mellkasomat, és a fejemet, hogy rosszul lettem, és bevittek a klinika sürgősségiére! Mindenki kiabált, hogy álljon meg a busz, vagy legalább a rendszámot jegyezzék meg! Persze a vizsgálatra már nem tudta elvinni a kisfiamat! Mennünk kell mégegyszer! A férjem egyből hívta a DKV-t, hogy ki volt, és hogy mi a teendő! Tudják kiről van szó! Az egész délelőttömet a klinikán töltöttem! Minden vizsgálatott csináltak! Ebéd után kiengedtek! Látleletet nem adtak, mivel nincs belső sérülésem, és külsérülésem sem, de azt meg sem nézték, hogy a combom tiszta kék! A férjem délután 5ig dolgozik, és miután hazaért, bevitt a Kenézi kórház baleseti sürgősségiére, mert iszonyatosan fájt a fejem! Ott vártunk sokáig! Ott is csináltak vizsgálatokat, és éjjel egy óráig kellett várnunk, amíg minden papírt megkaptunk! Addig a kisfiamra a nagymama vigyázott! Másnap is iszonyatosan fájt a fejem! A baleset óta egyáltalán nem is tudok szoptatni, mert elapadt a tejem! A férjemnek azt mondta a DKV-s hogy hiába viszünk látleletet, nem érünk vele semmit, mert a sofőr mindent letagadott, és neki senki sem szólt, hogy baj van, pedig egyértelmű voltam, amikor elestem, mindenki látta, és hallotta is! Nagyon mérges vagyok, hiszen a kisfiamnak is baja lehetett volna, és már nem tudom szoptatni sem egy ilyen hülye miatt! Azt mondták, hogy keressünk tanukat, és ha ők elmondják, hogy mit is láttak, akkor talán lesz belőle valami, és a sofőr nem tud tovább semmit sem tagadni!
2010. jún. 17. 08:01
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Igen a buszon is rosszul voltam, de előbb megbizonyosodtam róla, hogy a gyereknek semmi baja, és utána lettem rosszul, a papíromon le van írva minden, hogy mimet ütöttem meg, nem csak a combobmat, hanem a kapaszkodó oszlopba a fejemet, és a duzzanat is le van írva a papírra!
2010. jún. 17. 09:22
 12/25 anonim ***** válasza:

Milyen papirra? Te írtad: "Látleletet nem adtak, mivel nincs belső sérülésem, és külsérülésem sem"

akkor nincs látlelet.

Figyelj, de hisztizz már ezen, szomorú, megtörtént,ennyi. Foglakozz a gyerekkel, nyugodj meg, foglakozz a tejeddel, hogy tudj szoptatni tovább. Szerintem ez sokkal fontosabb,mint itt vagy bárhol balhézni.

2010. jún. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Milyen papírra?? Az AMBULÁNS lapra! Lényegtelen!
2010. jún. 17. 09:42
 14/25 anonim ***** válasza:
34%
Önhergelés. Belelovalod magad.
2010. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
63%
Most elestél, vagy ráestél a babakocsira? Most a babakocsira estél rá, vagy az oszlopba ütötted a fejed? Mellesleg ez a megbizonyosodtam, hogy a gyerek jól van, és utána lettem rosszul. Mondd már el nekem, hogy ki tudja kontrollálni, hogy na, én most leszek rosszul! Össze-vissza beszélsz, egy hisztérika vagy. Szerintem állj le, senki nem fog veled foglalkozni.
2010. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:

Teljes mértékben igazat adok neked. Én is Debreceni vagyok, és tényleg sz.rul vezetnek a sofőrök! Az a baj, hogy fiatalokat vesznek fel, és sajnos azoknak még nincs elég tapasztalatuk. Idősebb sofőrrel nekem sincs bajom, de ezek a fiatalok kapkodva vezetnek, azt hiszik sport autó. Na mindegy. Amúgy a múltkor is utaztunk a buszon, és akkor is egy ilyen fickó vezetett, és egy néni sérült meg, beverte ő is a fejét, de ő vérzett is, és a sofőr leszállította buszról, és ment tovább. Én nem tudnám, hogy mit tettem volna a helyedben, de semmiképp ne hagyd magad, mert a Dkv-ok elvannak szállva maguktól. Nekik nem számít az utas, csak minél több pénzt hajtsanak be. Én a helyedben nagy port kavarnék a média által, hogy tudják, mi zajlik a buszokon. Az itteni hozzászólásokkal meg ne foglalkozz. Szurkolok neked!

34hetes kismama

2010. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak

Köszi a biztatást, nem fogom annyiban hagyni!

2010. jún. 17. 12:49
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha már a buszon is rosszul voltál, akkor lehet, hogy nem az eséstől apadt el a tejed, és fáj a fejed...
2010. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
De csak az esés után lettem roszzul!
2010. jún. 17. 13:53
 20/25 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi történhetett,de tény vannak olyan buszsofőrök akik kanyarba 200al vágódnak be de mivel én fiatal vagyok,k'rvára szoktam élvezni:D 19/F
2010. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!