Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek azok akik blicceln...

Szerintetek azok akik bliccelnek a bkv járatain miért nem vesznek jegyet vagy bérletet? Igazuk van az ellenőröknek hogy megbüntetik őket?

Figyelt kérdés
Szerintem azért bliccelnek mert nem tehetik meg hogy tízererért bérletet vegyenek vagy minden alkalommal vegyenek vonaljegyet 350-ért.Ti mit gondoltok?
2018. jún. 26. 13:44
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Hát számold ki, hányszor kapnak el évente, és olcsóbb-e.
2018. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősöm azért nem vesz mert : ezért a színvonalért nem vagyok hajlandó fizetni!

Igen,igazuk van az ellenőröknek,hogy megbüntetik azt aki ingyen utazik.

2018. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
A diákok egy része a kedvezményes tanulóbérlettel él vissza, sokszor láttam hogy megbüntetik őket mert a diákigazolványuk érvénytelen (nincs rajta az aktuális tanévre való matrica). Már nem járnak iskolába de teljes árú bérletet nem hajlandóak venni. Pedig a cuccaik alapján nem tűnnek szegénynek.
2018. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
33%

"Igazuk van az ellenőröknek"


Alapjában is téves a szemléleted!

Ez egy jogszabály(!) amit nem az ellenőrök találtak ki. Érted???

2018. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem azért bliccelnek mert nem tehetik meg hogy...vegyenek"


Ez is egy téves szemlélet!!

Akkor én is ilyen alapon majd ingyen tankolok, mert éppen nincsen pénzem benzinre?!!

Gondolom, hogy ezt sem érted?!

2018. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
92%

A BKV nem alanyi jogon jár! Innentől kezdve senkit nem érdekel, hogy mit engedhet meg magának. Járjon gyalog, kerékpárral, stb..


Én sem engedhetek meg magamnak egy csomó mindent, mégsem zabálom meg a kaviárt a boltban vagy ugrok ki a taxiból a piros lámpánál fizetés nélkül.

2018. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Egyszer sem kaptak el mert mindig van nálam vonaljegy
2018. jún. 26. 15:58
 8/48 A kérdező kommentje:
Utolsónak pedig kaviárt nem muszáj enni de dolgozni be kell járni valahogy.Az aki minimálbért keres és nem téríti meg a munkahelye a bérletet sok esetben kénytelen bliccelmi
2018. jún. 26. 16:02
 9/48 anonim ***** válasza:
97%

Nem, nem kénytelen. Csak ezzel könnyű nyugtatni a lelkiismeretét mindenkinek, miközben lop.


Mi a következő, hogy enni is muszáj, tehát majd ellopod a kenyeret, a tejet meg a májkrémkonzeveret a boltból, mert minimálbért keresel? Vagy a ruhát, mert ugye pucéran mégsem járhatsz?


mi alapján döntöd el, hogy a kenyeret nem lopod el de a buszon utazhatsz fizetés nélkül? Miért nem inkább a kenyeret lopod el, hm?

2018. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele ha választanom kell hogy kenyeret vagy bérletet veszek akkor inkább kenyeret.A bkv nem megy csődbe a bliccelőktől viszont az aki nem eszik éhen hal
2018. jún. 26. 16:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!