Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Taxisoknak nem kötelességük...

Taxisoknak nem kötelességük segíteni be, és kipakolni a csomagokat?

Figyelt kérdés
Bunkó taxis végignézte ahogy nő létemre kínlódva beteszem a 40kilós bőröndöket a csomagtartóba, és nem segített semmit. Mikor megkértem, hogy segítsen azt mondta, hogy fáj a dereka, és örüljek amiért nem számol fel még 350forint várakozási időt ami alatt bepakolok.

2018. jún. 30. 08:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%
Velem ugyanez volt pár hete, alig akart kiszállni az autóból pedig látta, hogy van nálam bőrönd. Mire kikászálódott már kinyitottam a csomagtartót és bevágtam a cuccot. Otthon már ki sem szállt, gondolta majd elintézem mint előtte is tettem. Ennyire parasztok.
2018. jún. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%

Ja! Ti telepakoljátok a bőröndöt minden s.@rral, a másik meg pakolássza!?

annyit pakol bele amennyit elbírsz!

Vagy fizess meg egy serpát!

emancipáció van kérem! Ne csak az egyenlő fizetésekért verjétek a tamtamot!

2018. jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
59%
A taxisoknak az átverés a kötelessége.
2018. jún. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Elvileg az utasszállítás a dolga, te is csak azért fizetsz. Csomagot nem köteles szállítani, emelgetni meg pláne nem. Külföldön élek, itt jelezni kell előre, ha van csomag, mennyi és milyen súlyú, azt segít betenni és kivenni a sofőr, de ennyi. Ha pl a repülőtérről indulunk, akkor a meeting pointnal var, onnan elkísér a taxihoz, de nem viszi a bőröndöt, nem is segít. Nem bunkóság, nem ez a feladata.
2018. jún. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%

"örüljek amiért nem számol fel még 350forint várakozási időt ami alatt bepakolok."


Nekem ez lett volna az a pont, hogy viszontlátásra. És hívtam volna egy másikat.

2018. jún. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
40%
Miért, utolsó? Mert jogosan felszámolta volna a várakozási díjat?
2018. jún. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
64%
Nem, csak hogyha van választásom, akkor nem egy bunkó paraszt szolgáltatását fogom igénybe venni.
2018. jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
49%

#7!

Aztán majd jól pofáraestél volna, mert az sem rakosgatta volna a két szép szemedértért kacatjaidat!

Mindenki bunkó, mert nem a te szeszélyeidet szolgálja?

2018. jún. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
De miért bunkó paraszt? Nem csomagszallito, hanem személyszállító. Semmi dolga a csomagokkal
2018. jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
A repulon se a pilota pakol. Van kulon ember ra, akit fizetsz. Benne van az arban. Felarert a taxis is bepakol. Viheted tomegkozlekedessel is, ott sem ugral le a sofor, hogy segitsen.
2018. jún. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!