Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A bkk a mai naptól ismét...

A bkk a mai naptól ismét bevezetett néhány buszjáraton elsőajtós felszállási rendet? Ti jónak tartjátok ezt?

Figyelt kérdés
Én nem tartom jónak mert bár a bkk-nak több lesz a bevétele,de ezzel megint csak a szegényeket sarcolják meg még jobban
2018. jún. 30. 23:23
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
15%

„1-es villamossal gyakran járok hát ami arra van, inkább az utasoknak kéne fizetni lassan hogy végig mernek utazni egy koszlott drogtanyán (mentén”


Elsőajtózás a villamoson is. Egyszerű ez.

2018. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
75%

"Ha te nem veszed érvnek amiket eddig leírtam akkor azzal nem tudok mit csinálni. Én részemről itt befejeztem."


Nem csak ő nem veszi érvnek hidd el, más sem, pl. én sem.


Konkrétan semmit nem írtál, hogy miért rossz az első ajtós fölszállás.


Gyakorlatilag annyi volt az érved ha lehet annak nevezni, hogy nem a járművezető dolga meg úgy se ér semmit.


Én írtam neked, hogy a járművezető el tudja végezni és igenis ha rendesen csinálják és komolyan akkor nagyon is hatásos a bliccelők kiszűrésére.


ui. a videót nem én küldtem neked de ezt csinálod.

2018. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
52%

"Elsőajtózás a villamoson is. Egyszerű ez."


Nem pótkocsis villamosnál egyszerű


Nálunk egy időben csinálta a DKV

2018. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Alex Fly ***** válasza:
100%

Egyet nem értek: miért sarcolnának meg bárkit is azzal, hogy az első ajtón kell felszállnia?

Egyébként jó ötletnek tartom.

2018. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
74%

Technikailag mihikém nem neked küldtem a síró babát, hanem mindenkinek, hogy érezzék a nem létező érveid súlyát.

Te valami számomra fölfoghatatlan okból be akarod bizonyítani, hogy nem jó dolog az első ajtós fölszállás. A kérdezőt értem, ő bliccelni akar, ez tiszta sor. Elítélem érte, de értem a logikát benne. De veled mi van? Mire megy ki a játékod?

Mert nyitott kapukat döngetsz az elsőajtózás lényegét még érted is valahogy így írod, hogy a buszvezető mumust játszod, eléggé bután fogalmazva de gratula igen ez a lényege, és akkor ha még te is érted, akkor miért ágálsz ellene? Meg mi is volt, hogy több munkakört akarnak rálőcsölni másokra, hát kérlek a helyköziben és minden vidéki városban ez része a helyi közlekedésnek, és írtam is, hogy nem csak 10-15 ezres kisvárosok helyijáratain, hanem például Szegeden, és ha életedben utaztál Szegeden buszon, akkor pontosan tudod, hogy utasterhelésben semmivel nem lightosabb hely, mint Pest. De én még így is nyitva hagytam a kiskaput, hogy oké legyen csúcsban felfüggesztve az elsőajtózás, neked ez se jó. komolyan be akarod adni, hogy az ilyen 15-20 perces követéssel szigorúan szóló kocsikkal kiadott pesti vonalakon se lehet elsőajtózni, ahol megállónként 2-3 fölszálló van napközben? Nem is értem miért erőlködsz, amikor korábban ilyen viszonylatokon még Pesten is használták.

Szóval nincsen épkézláb érved, nem értem, hogy egyáltalán miért akarod bebizonyítani azt, amiről mindenki fél aggyal tudja, hogy nem igaz és mindennek a tetejébe ha még rá is mutatok még megsértődsz.

Tudod mi a különbség közted meg az én "kis haverjaim" között? Hogy azoknak nem kell magyarázni a nyilvánvalót és hidd el nem kell nekik küldeni sírós babás vidit, na szép elsőajtós felszállást.

2018. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Legalább kevesebb patkány száll fel jegy,bérlet nélkül.
2018. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
100%

"Elsőajtózás a villamoson is. Egyszerű ez."


Átjött a lényeg látom, zenike. Ezzel csak azt akartam nyomatékosítani hogy a BKV utazóközönségének egy nagy része csöves, meg szakadt drogos cigó....nekik biztos nincs 10ezres bérletük, nekem meg van...szóval bárhol tudnánk korlátozni, hogy ezek ingyen utazzanak maguk után szeméttengert hagyva már jó lenne.

Nem gondoltam hogy akad itt olyan hülye akinek ezt így ki kell fejteni :)

2018. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!