Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Komolyan a bulizós fiatalok...

Komolyan a bulizós fiatalok miatt vezettek be éjszakai járatokat Debrecenben?

Figyelt kérdés

Namost normális dolgozó ember éjjszaka nem buszozik max az utolsó műszakból késő este 10 után haza valamint kora reggel,de éjszaka közepén nem. A bulizós fiatalok járnak hétvégén éjszaka össze vissza csak és gondolom ezek miatt vezették be az éjszakai járatokat.

Én úgy volnék vele,hogy ezekmiatt nem vezettem volna be,mert részegen megbolondulnak és tönkreteszik a buszt stb.,jó lehet nem csak túlozok,de mivan,ha igen. Már hallottam róla,hogy mi van hétvégente éjszakánként Debrecen belvárosában,drog,verekedés,villamosmegállóban alvó ember kifosztása,ezt kik csinálják,hát a bulizósak. Én nem vezettem volna be éjszakai járatokat,ha van pénzük bulizni,legyen taxira is vagy ha egész éjjel van kedvük bulizni,legyen gyalogolni is kedvük,de csak ezekért éjszakai járatot indítani,aztán úgysem vesz jegyet sok,akkor meg nincs annyi bevétel.

Sajnos tudom milyen bulizós fiatalok vannak,van aki normálisan viselkedik ,normálisan utazna is de van olyan aki nem ,sőt volt sok esetben ,hogy behánytak a buszba,villamosba. Szóval nem tudom ki de nem a DKV hanem valami más nagy okosok találták ki ezt a tesztjellegű éjszakai járatokat hétvégén. Hétvégén csak,ebből is látszik,hogy csak a bulisok miatt vezették be.


Szerintetek is csak a bulisok miatt lett bevezetve az éjszakai járat Debrecenben vagy más miatt is?

Lessz ebből jó bevétel szerintetek?



2018. júl. 10. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Zavar?

A bulizós fiatal , ha diplomázik többet tesz az országhoz


A másik, igazodni kell a piaci igényekhez.

2018. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 D. Brasco ***** válasza:
100%

Nyilván abban a varosban mindenről csak is a bulizós fiatalok tehetnek..........ennyire azert ne legyél már szűk látókörű,hogy finoman fogalmazzak.....

Egyebkent kb tizenéve téma ez az éjszakai tömegközlekedés,volt is már probalkozas stb stb.....es azert tényleg elég elég gáz ,hogy az orszag masodik legnagyobb 250ezres egyetemista városában este 10utan kicsivel elmegy az utolsó busz utána meg reggel fél 5 után indul az első......a köztes időszakban meg mindenki azt csinal amit akar!Emlekszem egyszer kitalaltak higy ejjel csak 2 vonalon lesz busz jarat az 5-ős meg a 31-es vonalan,mert ezzel igy kb eszak-déli meg keleti-nyigati iranyban le lett volna "fedve" a varos.....ha jol emlekszem még a próba üzemet sem élte meg a dolog,pedig sokáig téma vokt a dolog

2018. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Budapesten rengeteg éjszakai járat közlekedik nap mint nap, sokkal több bulizós fiatallal, mint amennyi Debrecenben van, és mégsem okoz ez problémát senkinek.
2018. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Te jó isten, buliznak az emberek!! És éjszaka. Hát ez felháborító.
2018. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Tudom, hogy nagyon rosszakat gondolnak az idősebb emberek a mai fiatalok bulizásairól, de a helyzet nem olyan durva, mint ahogy azt sokan hiszik.
2018. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

10 után... aha, és HOL zár be valóban 10-kor a hely?


Az, hogy a vendégek elmennek, egy dolog, és a személyzet marad ott még legalább egy órát összerámolni. Cukrászat esetén a sütiket bevinni, pultot rendbe tenni, a fagyit elhelyezni, székeket-asztalokat rendezni, a takarító felseper, felmos, és hoppá, máris fél 12-12 lett a "10 utánból".


Nálunk a gyár kinn van a halál fxán, legalább másfél óra, mire onnan hazavergődök, akkor miről beszélünk?

2018. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem! Sokan dolgoznak későig (pl. pincérek, takarítók, stb.) illetve este (biztonsági őr, portás, ügyeletes orvos, nővér, stb.). Én Bp.-n lakom és nem egyszer utaztam éjszakaival (960, 923, 934). Nem csak fiatalok vannak rajtuk! Ráadásul nálunk 0:00-ig van nappali közlekedés. 23:30 körül még öreg nénit is láttam szatyorral. :D
2018. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális dolgozó ember vagyok és a munkahelyem 23:30-kor zár. Mi ott vagyunk 0:00-ig, éjszakaival jövünk haza, és nem vagyunk már fiatalok...
2018. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ne hasonlítsuk össze Debrecent Budapesttel.
2018. júl. 12. 17:09
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Hát ne is, Budapest az maga a libsi fertő.
2018. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!