Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Komolyan a bulizós fiatalok...

Komolyan a bulizós fiatalok miatt vezettek be éjszakai járatokat Debrecenben?

Figyelt kérdés

Namost normális dolgozó ember éjjszaka nem buszozik max az utolsó műszakból késő este 10 után haza valamint kora reggel,de éjszaka közepén nem. A bulizós fiatalok járnak hétvégén éjszaka össze vissza csak és gondolom ezek miatt vezették be az éjszakai járatokat.

Én úgy volnék vele,hogy ezekmiatt nem vezettem volna be,mert részegen megbolondulnak és tönkreteszik a buszt stb.,jó lehet nem csak túlozok,de mivan,ha igen. Már hallottam róla,hogy mi van hétvégente éjszakánként Debrecen belvárosában,drog,verekedés,villamosmegállóban alvó ember kifosztása,ezt kik csinálják,hát a bulizósak. Én nem vezettem volna be éjszakai járatokat,ha van pénzük bulizni,legyen taxira is vagy ha egész éjjel van kedvük bulizni,legyen gyalogolni is kedvük,de csak ezekért éjszakai járatot indítani,aztán úgysem vesz jegyet sok,akkor meg nincs annyi bevétel.

Sajnos tudom milyen bulizós fiatalok vannak,van aki normálisan viselkedik ,normálisan utazna is de van olyan aki nem ,sőt volt sok esetben ,hogy behánytak a buszba,villamosba. Szóval nem tudom ki de nem a DKV hanem valami más nagy okosok találták ki ezt a tesztjellegű éjszakai járatokat hétvégén. Hétvégén csak,ebből is látszik,hogy csak a bulisok miatt vezették be.


Szerintetek is csak a bulisok miatt lett bevezetve az éjszakai járat Debrecenben vagy más miatt is?

Lessz ebből jó bevétel szerintetek?



2018. júl. 10. 11:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
Akkor ne hasonlítsuk össze, attól még Debrecenben is vannak kulturáltan bulizó fiatalok, a munkából későn hazaérők/későn munkába igyekvők.
2018. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom Debrecenven hogy van, de Bp-n az éjszakaikon vannak biztonsági őrök, legalábbis ahol indokolt.

Erre a fajta "összehasonlítás"-ra nem mindhatod, hogy ne tegyük. Bp. bulizós fiatalok szpjából "rosszabb", ha ott kibírják a buszok őket, akkor Derbrecenben is ki fogják!!!

2018. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Micsoda bumburnyák kérdés már! Nekem például sok olyan műszakom van, amikor hajnali kettőkor vagy háromkor végzek (igaz, nem Debrecenben), és ha itt nem lennének éjszakai buszok, akkor vajon hogyan jutnék haza? Saját kocsira nem telik, havi bérletre igen.

Amúgy meg mit zavar téged, hogy a fiatalok buliznak? Elmondom még azt is, hogy nálunk hétvégente van éjszakai metró, igen, a bulizóknak, és én azt fájlalom, hogy hétköznap nincs, és ha az egyik busz késik, akkor nem biztos, hogy elérem a csatlakozásomat, és várhatok éjszaka, a sötétben, nőként, és odajönnek a csövik meg mindenféle népség.


Amúgy még egy dolog? Te írtad, hogy nem normális éjjel buszozni. Villamosmegállóban aludi igen? Amúgy a bűncselekményeket bűnözők, nem pedig bulizó fiatalok követik el.


Vissza a kérdésre, az éjjel vagy sokáig, esetleg kora reggel dolgozó embereknek agy segítség az éjszakai busz. Vagy te olyan buszsofőr vagy, aki nem akar éjjel doglozni?

2019. okt. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!