Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egy kisvárosi vasútállomáson...

Egy kisvárosi vasútállomáson tudnak ebben segíteni?

Figyelt kérdés
ha napközben odamegyek az alkalmazotthoz aki az állomásra érkező vonatokat indítja el tárcsával, meg fogja tudni nekem mondani hogy a legelső vonat melyik vágányról indul? elágazó állomás, egyik megyeszékhelyre ami engem érdekelne megy napi 4, a másikra pedig 13 vonat, nem tudom mennyire tartják fejben
2018. júl. 26. 18:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
elvira megmondja
2018. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igen de ott azt írja hogy csak tájékoztató jellegűek szóval azt sem lehet készpénznek venni
2018. júl. 26. 19:19
 3/17 anonim ***** válasza:
akkor pénztár, ha nem tudja akkor legalább megnevezhet valakit aki tájékoztathat
2018. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Vagy meglesed ott a plakáton hogy melyikről indul, ha újabb állomás akkor a digitális táblán.
2018. júl. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%

Nyírbátor vasútállomáson a peronokat szintben lehet megközelíteni, az állomás elég jól belátható emiatt és gyorsan megközelíthetők a vonatok. A vonatokat indulás előtt bemondják, valamint az állomáson található nagy sárga Indulási jegyzék fejlécű táblára kiírják a tervezett vágányszámot, ami ezen az állomáson nagy eséllyel nem változik. A vonatod (6:00-ás nyíregyházi személy) helyből indul, ezért indulás előtt pár perccel már bent fog állni az állomáson, így még könnyebben megtalálod. Természetesen a jegyvizsgálótól vagy az utastársaktól meg tudod kérdezni, hogy pontosan hova megy a vonat, így biztosan nem tévedsz el. Általában a vonatra is ki szokták táblázni az útirányt. Az Elvirában nem találtam meg a vágányszámot, azt hiába nézed.


És honnan tudom, hogy Nyírbátorról van szó? Innen:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__..


Legközelebb lehetőleg egyszerre tedd fel az összes kérdésed és remélhetőleg egyszerre választ kapsz mindegyikre.

2018. júl. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, látom alaposan rákészülsz erre az utazásra, persze ezzel nincs baj - de tudd, hogy nincs ezekben az élethelyzetekben semmi speciális és minimális tájékozódó képességgel is rájön az ember (akár mások segítségével), hogy melyik az ő vonata, hogyan nyílik az ajtó, hová kell ülni, stb. Ne aggódj.


Egyébkébt elég, ha a vonat indulasa előtti percekben kérdezed meg valamelyik forgalmi dolgozótól , melyik vonat megy az úti célod felé

2018. júl. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
magánnyomozók gyakorikérdéseken :D és nem veszi a fáradságot összeszedni az összeset csak hagyjak már fel ezzel a témával :D sajnálom ha rombolom csak a tömegközlekedés témakört, én írtam valóban. csak tudjátok újabb és újabb kérdések merültek fel bennem. köszi a segítséget
2018. júl. 27. 10:01
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok magánnyomozó, csak rendszeresen olvasom a topicot és felfigyeltem a kérdések közötti kapcsolatra. Kicsit túlparázod ezt az utazást, sokan naponta megtesznek hasonló utakat. Az tény, hogy könnyebb válaszolni, ha leírod a települést is. Hidd el, hogy minden menni fog, nehéz elrontani az utazást. Nyugodtan kiírhatsz több kérdést is, csak könnyebb, ha egyszerre írsz ki mindent. Jó utat!
2018. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig nem utaztál el? Már hetek óta jönnek ezek a Nyírbátor-Nyíregyháza közötti reggel hatkor induló vonatos utazásos kérdések, hogy Bz nem Bz, kell köszönni nem kell, hogy nyílik az ajtó, rám néz nem néz majd a masiniszta, mit csináljak típusú kérdések.

Komolyan én most már elkezdenék félni a helyedben, mert ennyi kérdés után szerintem már pár szabolcsi vasutas minden reggel azt lesi, hogy ki lehet ez a riadt tag, aki a 36119-es számú vonattal akar Nyírbátorból Nyíregyházára utazni. Tehát még pár kérdés és tényleg föl fog ismerni a szolgálattevő, a jegyvizsgáló, de tán még ha van közöttük pár gyakorizó utas is.

2018. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom eldönteni, hogy komoly akar-e lenni vagy trollkodik, és ennyi a lényege, hogy mindig egy témára szórja a kérdéseket, volt erre már pár példa az oldalon.
2018. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!