Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most penteken, szombaton,...

Most penteken, szombaton, vagy vasarnap sokan lesznek a soproni vonaton a Sziget miatt?

Figyelt kérdés

A Ferto- tohoz mennenk bicikliturara. Budapestrol Sopronba mennenk

ejfeli Budapesti indulassal,erkezes reggel otkor. Ugyanaznap jonnenk visszafele,Sopronbol indulnank 19.44- kor vagy 22.29-kor.


Soha nem voltunk meg ott,tippeket irhattok.Es vonattal se utaztunk meg biciklivel soha.



2018. aug. 7. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a sziget pesten van.


strand/volt fesztiválnál szokott ez inkább gondot okozni, amikor valóban sopronból vagy épp zamárdiból indulnak meg pest felé éjszaka a napijegyesek, akik már megunták.

2018. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kulfoldiekre gondoltam,akik erkeznek vagy mennek haza.

Olvastam valahol,hogy egyik evben a mav a helyjegyeket tobbszorosen is eladta,emiatt embertelen zsufoltsag volt a vonaton,amikor a panaszt tevo nyaralasbol hazafele jott vonattal.tekozlo homarnal olvastam.

2018. aug. 7. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a külföldiek nem járnak haza, hanem nyilván holnap idejönnek(illetve már ma is jócskán kinn vannak), és a végén hazamennek, természetesen nem az éjszaka közepén, hanem délelőtt.
2018. aug. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

En nem arra gondoltam,hogy akulfoldiek hazajarnanak,hanem arra,hogy hetvegere jonnek csak ide vagy esetleg egy napra es mar mennek is haza.

Lehet,hogy ilyenbol is sok van,attol felek.


Amugy valtozott a terv. indulas nem ejfelkor,hanem reggel 4. 30- kor Budapestrol.azt hiszem ez jobb terv igy.de meg nem tudom,a harom kozul melyik nap,nekem pentek tetszik legjobban,de azsufoltsagot kerulnem mindenkepp,olyan aron nem akarok penteken menni.

2018. aug. 7. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!