Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Disznót lehet metrón szállítani?

Disznót lehet metrón szállítani?

Figyelt kérdés
Budapesten. Fontos. Mert vidékéről szeretném felvinni, pestre. Mert szeretnék disznóvagast tartani. Komoly valaszokar várók.

2018. aug. 13. 13:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
93%
Nem lenne egyszerűbb egy autóval/teherautóval elvinni?
2018. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Aztán hogy gondoltad? Pórázon? Szájkosárral?

Azért azt megnézném ahogy a nyugatinál a mozgólépcsőn viszed...

2018. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
90%
Szija, igen én már lovat vitem metron de majdnem lezavrartek rula mer trágyás volt a gumicsihzmám.
2018. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Gyaúnapot, én csak asztat tapasztaltam edig hógy furán níznek rám ojankorr a emberek a metrón ha álatot viszek. Mútkórjában nagyba feltereltem a birkacsordám a metróra oszt ott mindenki megfenyvesedett és mondogatták hogy mennyek mán le mert büdösek a álataim meg nincs hej, há mondom én nekem van jegyem vetem jegyet és jogosan utazok ne szójanak bele.
2018. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Es jegyet diszonak is kell venni? Es menyi, ha igen? 😊
2018. aug. 13. 13:33
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

és ha a disznónál tartanátok a vágást??

nem egy 5 kilós kismalac, egy mázsás állatot az öledbe akarsz vinni az utcán is??

amúgy szerintem bünti jár érte

2018. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Biza köl veni neki jegyet meg alyánlatos láthatusági melényt adni neki hogy látni lehesen. Szomszédomék panelba rendeztek disznovágást de a szomszejdok panaszkodtak miatta azuta viszik e a álataikat ük is.
2018. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ej en is panalba akkarok, vágni. Oda vinnem.
2018. aug. 13. 13:37
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szólj, mikor és melyik megállóban szállsz fel, megnézném és egyúttal engedd meg, hogy lefotózzalak a disznóval. Az újságok címlapján nagyon jól mutatna :-D
2018. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy legyen egy komoly válasz is, csak abban az esetben szállíthatod metrón a disznót, amennyiben a kézipoggyász méretét meg nem haladó (legfeljebb 40 x 50 x 80 cm vagy 20 x 20 x 200 cm) zárt szállítóeszközben elfér. Ez alól csak a kutyaszállítás a kivétel, így amennyiben nem ekkora méretű disznót szállítasz, abban az esetben nem szállíthatod se a metrón, se más közlekedési eszközön, ami a BKK megrendelésében közlekedik.

[link] (51. oldal)


Ha mégis megpróbálod, akkor szólj nekem is légyszi, hogy az újságok címlapján legyél. Kéne nekem is egy ilyen fotó.

2018. aug. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!