Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik Budapest legótvarabb...

Melyik Budapest legótvarabb buszjárata?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalataim alapján a 9-es, tavaly sajnos azzal kellett utaznom minden nap. Most voltam először a 291-en, mintha egy másik országba csöppentem volna.
2018. szept. 10. 16:13
 1/9 anonim válasza:
86%

Hetes busz se semmi.


"Most voltam először a 291-en, mintha egy másik országba csöppentem volna." :D Van ilyen.

2018. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Hogyan definiálod azt, hogy ótvar buszjárat? Én is használom a 9-est, de Óbudán és semmi bajom nincs vele, na akkor az most mi? Vagy mondjuk sokak kedvence a 99-es, aztán ha Pesterzsébet és Kispest között használod, túl sokat nem látsz a város szociális problémáiból. Szóval mi is a kritérium?
2018. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Hetes busz? Mióta?
2018. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Óbudáról jártam a 9-essel a Nyugatihoz, 10-ből 8-szor orrfacsaró bűz, csövesek, hajléktalanok, viselkedni nem tudó emberek, a sofőrökről nem is beszélve.
2018. szept. 10. 18:29
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Utazz az összes járaton, aztán majd meglátod..


arra is gondolj, hogy az adóforintokból üzemeltetett ótvart az adót nem fizetők alakították ótvarrá...

2018. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
74%
A Tesco busz :DD Bár ez inkább Bp környékén van, a Tesco-hoz viszi ingyen az embereket, és a hajléktalanok felszállnak rá, mert unatkoznak és buszoznak egy kicsit
2018. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
Egyértelműen az 5-ös busz. Rákospalotától a Pasaréti térig Magyarisztán összes etnikuma és társadalmi rétege megfordul rajta. :D
2018. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
7-es busszal mi a baj? 99-es a legotvarabb
2018. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 99 Blaha és Határ út közötti szakasza.
2018. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!