Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mekkora szokott lenni az EN...

Mekkora szokott lenni az EN 462-es éjszakai, Budapest-München között közlekedő vonat átlagos késése?

Figyelt kérdés
Menetrend szerint reggel 6.10-kor ér be Münchenbe, az átszállásom 6.53-kor lenne. Azt el tudom érni?

2018. szept. 14. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

És miért fontos az átlagos késés? Ha átlagosan 20 percet késik, de aznap 120 lesz belőle, akkor mennyivel lesz egyszerűbb a helyzetet?


Na ugye... Nyilván ha nem életed legfontosabb interjújára mész, ez egy vállalható átszállási idő.

2018. szept. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában ez az átszállási idő még a Bp-München távon is vállalható, de ha olyan programod van amiről nem lehet lekésni, menjél egyel korábbi vonattal, mert baleset, vagy bármi más előfordulhat ilyen távolságban és akkor a késés kiszámíthatatlan
2018. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ha speciel egy vonatra vagyok kíváncsi, és kicsit odébb lesz az utazásom, akkor addig rá szoktam nézni a vonatinfóra, hogy az aznapi vonat elindult-e időben, és épp hol jár, késik-e... Igaz én inkább belföldi célpontokat nézek, de gondolom nemzetközire is találni valamit...


Na és én így azért szoktam tudni, hogy xy vonat elég pontos, vagy rendszeresen késik, stb..

2018. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A Kálmán Imre Salzburgban több mint 2 órát áll. Salzburg-München között a menetidő kb 1 ó 40 perc. Ezen nem szokott 45 percet késni, hacsak valami havária nem jön közbe.
2018. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!