Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest-Kecskemét ingázás...

Budapest-Kecskemét ingázás átmenetileg (fél év) szerintetek megoldható?

Figyelt kérdés
Ismer valaki mást, aki vonattal ingázik. Kecskeméten még utaznék 20 percet a melóhelyre.

2018. okt. 5. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, de hogy hogy éli meg, azt nem tudom, mert azért nem vagyok csevegős szinten. De ezek szerint megoldható, bár attól is függ, hogy hányra kell járni dolgozni, Bp-n belül hol található a melóhely stb. Mert pl. ha vonattal mész és a nyugati környékén van, az simán kivitelezhető, de ha a város másik végén, qaz még vagy 1 óra utazás
2018. okt. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Fordított szitu: Kecskeméten van a meló. Ott a vasúttól 20 perc a meló busszal, vagy kerékpárral.
2018. okt. 5. 12:05
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez durva, budapestről lejárni kecskemétre melózni ingázva? :o
2018. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Simán megoldható, nálunk van, aki hasonló távról ingázik már több éve.
2018. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
67%
Símán megoldható, több budapesti ismerősöm járt le évekig ide dolgozni. Persze azért fárasztó, de fél év hamar elszáll.
2018. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem teljesen vállalható, mert a vonat hazai viszonylatban nézve kimondottan gyors ebben a relációban. Persze nyilván nem mindegy, hogy a munkaidod kezdete és vége mennyire rugalmas és ha nem az, milyen viszonyban áll a menetrenddel, mert ha mondjuk 9:00-kor szigorúan ott kell allnod a szalag mellett vagy a tárgyalóban, a vonattol a busz meg 9:12-re ér a kapuhoz, akkor cseszheted, mert jöhetsz be egy órával hamarabbi vonattal.


De amúgy meg ha Budapesten nem kell sokat utaznod a vonathoz, akkor egy tök jól megoldható ingázás ez. Annyit tennék csak hozzá, hogy ezen a vonalon gyakori az 5-15 perc késés a feszített menetrend miatt.

2018. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Ilyet se pipáltam még, hogy BP-ről Kecskemétre jár le vki :O Mert azért itt nincs annyi munkalehetőség, fizetés az kb. a fele, negyede a pestinek. Itt csak autóval kapcsolatos állások vannak kb.
2018. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
56%
Csak puszta kíváncsiságból. Milyen foglalkozás az amiben Kecskeméten el lehet helyezkedni de a fővárosban nem. Érdekes.
2018. okt. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, min lepődtök meg.



Én budapesti vagyok ovis korom óta, itt nőttem fel és egyetemre is itt jártam.



A végzettségeimmel kapcsolatos állások fele Budapesten kívül van, amire jelentkeztem, akár jó messze és ott albérlet, akár reális közelségben és bejárni, akár autóval vagy vonattal.

Az állásinterjúk egy részére is autóval mentem Bp-n kívülre.



Kecskeméten ott a Merci.



Kérdező, én vállalnám, bár munkaidőtől függ.

Ha 9 óra, mert vagy 1 óra ebédidő vagy pénteken hamarabb eljövős, nem vállalnám.

Ha 8 óra ne ajd' Isten, mert eltekintenek az ebédidő ledolgozásától, azonnal mennék. Így ugyanott tartanék, mint jelenleg, mert jelenleg 9 órát poshadok bent.

2018. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kecskeméten ott a Merci.


Igen, minden e körül forog, de a merci egy szimpla munkásnak nem a legjobb munkahely egyike, még a szünetet is le kell dolgozni külön napon (hétvégén) és a fizetés se jó. Ezért felesleges utazni

2018. okt. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!