Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit gondoltok, most végre...

Mit gondoltok, most végre tényleg megvalósulhat a 3-as metró északi meghosszabbítása?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a megvalósításra nem látszik, honnan lenne pénz és nagyon erős a MÁV-HÉV (no meg a fővárosnál jóval fideszbarátabb elővárosi önkormányzatok) nyomása a fővárosban és környékén elkölthető infrastruktútafejlesztési támogatások lestoppolására, én nem gondolom, hogy akár csak középtávon is lenne metró Kápmegyeren. Ami nem is feltétlenül baj, mert megtérülésben mind az észak-déli regionális gyorsvasút, mind az M2-H8 összekötés projektje többet tud a kápmegyeri metrónál. Az azonban mindenképp jó, hogy lesznek engedélyes tervek, mert egy kedvezőbb politikai-finanszírozási konstelláció előállása esetén a rajtvonalról lehetne indulni a pénzért, nem pedig kilométerekkel mögüle.
2018. nov. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel a megvalósításra nem látszik, honnan lenne pénz..."

Tudom, utópia, de: ha csak az idei összeg fele lenne az, amit NEM lopnak el, máris meg lenne rá a fedezet.

Tudom, ez nem politikai témakörbe feltett kérdés, de a tömegközlekedés, annak finanszírozása, fejlesztése mindig is politikai kérdés marad.

2018. nov. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán, de még időbe telik, 10-15 év.
2018. nov. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 10 deka farhát ***** válasza:
Bedobták a gumicsontot, végre van mit rágni, addig sem a fontos dolgokkal foglalkozunk.
2018. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem
2018. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!