Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lejárt BKK büntetéssel teendő?

Lejárt BKK büntetéssel teendő?

Figyelt kérdés
Kaptam egy 32000 forintos csekket,egy régi büntetés miatt. Jelenleg nem Magyarországon élek,karácsonyra jöttem haza,anyukám vette át a levelet de sajnos nem bontotta fel hogy mi lehet,úgyhogy csak most értesültem róla.December 7 volt a határidő.Legközelebb január 2–án lesz nyitva a BÖK,ha akkor bemegyek személyesen intézkedni még fognak velem foglalkozni? Részlet fizetést kell kérnem mert egyszerre ennyit diákként nem tudok kifizetni. Járt már így valaki?
2018. dec. 24. 05:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármelyik kiemelt ugyfelkozpontban rendezheted a tartozást, tehát a Széll Kálmán teren, a Rumbach Sebestyén utcában, az Akácfa utcában, Kelenföld vasútállomáson. Tehát nem kell januárig varnod. Mindenképp rendezd, mert ez már csak növekedni fog és hacsak nem emigrálsz Botswanába, külföldön is idővel utolér az igazságszolgáltatás, csak az kicsit drágább neked.


A részletfizetési lehetőségeket majd ott elmondják neked, elég készségesek.

2018. dec. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Legközelebb január 2–án lesz nyitva a BÖK,ha akkor bemegyek személyesen intézkedni még fognak velem foglalkozni? "

Pénzzel tartozol nekik, szerinted?

2018. dec. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként nem hiszem, hogy lehet részletfizetést kérni. Ha jól tudom részletfizetés akkor van amikor már átadták egy behajtócégnek a követelést, viszont akkor már ennek sokszorosára duzzadt. Eddig ne várj, inkább kérj kölcsön családtól, akár vegyél fel diákhitelt és abból fizesd ki, mindenképp jobban jársz mint ha hagynád.
2018. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen régi a büntetés, azóta kaptál-e felszólítást? Ezeknek kell utánajárni, hogy el tudd dönteni, tényleg elévült-e. Mostanában figyelnek az elévülésre, ha régebbi, simán lehet, hogy elévült, csak próbálják behajtani.
2018. dec. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!