Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan írjak panaszlevelet a...

Hogyan írjak panaszlevelet a Volánnak?

Figyelt kérdés
Nem állt meg nekem a busz a megállóban és már elegem van belőlük. Az oké, hogy ezt beleírom, de utána mit? Csak nem írhatom le mi történt és ennyi.
2019. márc. 8. 14:38
 1/10 Legális Technocol ***** válasza:
100%
Hol, mikor, melyik járat - ennyi a fontos információ. Ha egy kis érzelmi szálat is belecsempésznél leírhatod, hogy saját esküvődről késtél el miatta vagy lemaradtál életed legfontosabb állásinterjújáról, de ez aligha fogja érdekelni a Volánt.
2019. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Leírod a nyomorodat hozzá írod mikor és hol volt stb aztán viszonylag hamar (nekem 2 nap volt) vissza jeleznek,hogy leveled megkapták és kivizsgálják. Majd jó pár hét után jön ismét egy levél ,hogy sofőrt leszúrták, ismét elnézést kérnek tőled a kellemetlenségért meg stb stb de amúgy abszolút nem érdekli őket a dolog. Ez is tök sablon mint úgy bárhol máshol :D
2019. márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az oké, hogy leírom mikor meg hol, de azt nem tudom hogyan tovább. :D Sírjak el valamit, mintha fontos lett volna, ahogy az első mondta.

Én egyébként több helyről hallottam, hogy a levelekkel lehet hatni rájuk, köztük egy olyantól, akinek az apja sofőr, meg ismerőse sofőr stb.

2019. márc. 8. 19:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Pár panasz futott be hozzám is, válaszolni is kellett rá.

Nekem inkább szánalmasnak hatott amikor sablonos okosság volt utána írva.

Megnézik GPSen, meghallgatgatják a sofőrt, lehet le is vonnak tőle, de ezzel nem leszel előrébb.

Ha egy tanácsot elfogadsz, legyél jól látható a megállóban, pl este világíts neki telefonnal.

Egy forgalmista

2019. márc. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pl.


Tisztelt Alba Volán Zrt.!


2038. február 31-én 12:43-kor a Piricsompuszta-elágazás megállóhelyen vártam a Kerecsenhát felé közlekedő buszjáratot, azonban az nem állt meg, hanem elhajtott a megálló mellett. Kérem az eset szíves kivizsgálását.


Üdvözlettel

Gipsz Jakab

2019. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4 nekem az elégtétel lenne, ha lecsesznék a sofőrt. Fényes nappal volt egyébként és jól látható voltam, észrevett csak nem állt meg..

#5 nagyon köszönöm!

2019. márc. 9. 18:19
 7/10 qborka ***** válasza:
39%
Legközelebb érj ki időben a megállóba és integess neki. Ugyanannyi energia, mint levelet írni és célravezetőbb.
2019. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ott álltam már 10 perce. Ha valaki integet az azt jelenti, hogy nem kell felvennie.

Nagy bolondságokat beszélsz itt arrogánsan.

2019. márc. 18. 22:43
 9/10 qborka ***** válasza:

Az nem derült ki a kérdésedből,hogy olyan régen álltál ott. Hidd el, valamelyik utas tud úgy integetni, hogy a jvez. értse, hogy meg kell állnia. Nyilván, ezt nem tudom itt írásban elmagyarázni.

Akkor egyéb, ráutaló magatartással jelezd, (fordulj felé) hogy azzal a járattal kívánsz utazni.

2019. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hanyszor elofordult már velem is... én ezért váltottam vasútra :D

Mellesleg sikerült valami választ kapnod?

2019. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!